day week month year با ما بدون ما
بر فراز
موتورهای جستجو

سئو سایت - بهینه سازی سایت توسط تیم متخصص رایاطرح

در حال حاضر بیش از 90 درصد از کاربران اینترنت برای یافتن خدمات یا محصولات مورد نیاز خود از موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و ... استفاده می کنند. سئو سایت میتواند شما را به نتایج برتر موتورهای جستجو رسانده و باعث افزایش تعداد بازدید و افزایش میزان فروش و سود شما بشود. عصر رایانه دارای نیروی کاملا متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت می باشد. شما چه یک استارت آپ کوچک بوده و به دنبال رشد کسب و کار خود باشید و چه یک شرکت بزرگ بوده و به دنبال بهبود شرایط فعلی تان در دنیای مجازی باشید، خدمات سئوی سایت ما میتواند جهت دستیابی کسب و کار شما به اهداف تجاری خود و افزایش فروش کمک شایانی نماید. ما با استفاده از بهترین و به روز ترین تکنیکها، جایگاه پایداری را در نتایج برتر موتورهای جستجو به شما پیشنهاد می کنیم. بهینه سازی وب سایت موضوع بسیار حساسی میباشد و در صورتیکه اصولی و با تکنیک های White Hat صورت نگیرد نه تنها باعث افزایش رتبه سایت شما نشده بلکه پس از چند ماه رنکینگ سایت شما را کاملا از بین برده و نهایتا میتواند باعث حذف کامل سایت شما از نتایج موتورهای جستجو شود. تکنیکهای سئو سایت که توسط ما اجرا میشود بر اساس آخرین و به روزترین روش های بهینه سازی در دنیا بوده، بطوریکه حتی اگر در آینده تغییرات اساسی در الگوریتم موتورهای جستجو بوجود آید جایگاه شما همچنان پایدار خواهد ماند.
آنالیز وب سایت
آنالیز وب سایت اولین کاری است که در بهینه سازی سایت انجام داده می شود. در این مرحله سایت از نظر ساختاری و محتوایی آنالیز شده و همچنین آنالیز کلمات کلیدی نیز انجام گرفته و با توجه به اهداف بازاریابی شما مناسب ترین کلمات کلیدی انتخاب میشود. ما با تعریف بهترین استراتژی از آنالیز کلمات کلیدی، بهترین رنکینگ و بالاترین رتبه را برای وب سایت شما بوجود می آوریم.
افزایش سرعت سایت
امروز در الگوریتم های موتورهای جستجو سرعت بارگذاری سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سریع لود شدن یک وب سایت جزو فاکتورهای سئو سایت می باشد. ما با استفاده از روشهای خاص حجم صفحات شما را پایین آورده و سپس با استفاده از تکنیکهایی مانند کش سرعت بارگذاری سایت شما را تا 5 برابر افزایش می دهیم. افزایش سرعت بالا آمدن سایت همچنین باعث رضایت کاربران نیز خواهد شد.
سئوی داخلی
سئوی داخلی به مجموعه تکنیکهای سئو گفته میشود که در داخل محتوای یک وب سایت انجام میگیرد. خوشبختانه امروزه برخلاف چندین سال پیش سئوی داخلی به یکی از پر اهمیت ترین فاکتورهای بهینه سازی وب سایت تبدیل شده است. متخصصان سئوی شرکت ما سایت شما را از نظر محتوایی و تمامی المانهای سئوی داخلی بهینه خواهند نمود.
برخلاف سئوی داخلی اقداماتیکه که جهت بهینه سازی در خارج از سایت انجام میگیرد به سئوی خارجی معروف بوده که همان بک لینک سازی است. امروزه بک لینک سازی هرچند یکی از فاکتورهای مهم موتورهای جستجو بخصوص گوگل می باشد ولی در عین حال بک لینک سازی نادرست میتواند سئوی سایت شما را کاملا از بین برده و سایت شما را از طرف گوگل پنالتی نماید.
BLOW YOUR MIND WITH THESE

SEO STATS

93%

از تجربه های اینترنتی
از جستجو در موتورهای جستجوگر
شروع میشود!

عصر رایانه یک آژانس دیجیتالی می باشد.

ما در زمینه طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ، بهینه سازی و سئو سایت تخصص داریم. ما عاشق تفکر استراتژیک و تولید محصول نهایی با کیفیت هستیم. اگر مایلید بدانید خدمات ما چگونه می تواند باعث دستیابی کسب و کار شما به اهداف تجاریتان بشود با ما تماس بگیرید.

چگونه با محتوا صدر گوگل را تسخیر کنیم!

برای تمامی مشتریانی که از خدمات بهینه سازی و سئو سایت ما استفاده می کنند، کتاب الکترونیکی "اسرار محتوا نویسی در سئو" به رایگان ارسال خواهد شد. در این کتاب که توسط کارشناسان سئوی شرکت ما نوشته شده است بصورت کامل به نحوه نوشتن یک محتوای کاملا سئو پرداخته شده و شما با مطالعه و استفاده از تکنیکهای این کتاب خواهید توانست محتوایی بنویسید که سریعا در بالای نتایج جستجو ظاهر شود.
طراحی تجربه کاربری UX Design

نظرات مشتریان


مهارتهای ما


Analysis Website
Improve Website Speed
Indexing Problem
On-page SEO
High PR Backlinks

استراتژی بهینه سازی و سئو سایت توسط رایاطرح

بهینه سازی وب سیات و سئو در زمینه خدمات سئو و بهینه سازی، شرکتها میتوانند استراتژی های متفاوتی داشته باشند. برخی ها با روشهای نادرست که اصطلاحا Black Hat خوانده میشود بصورت سریع و در مدت زمان کوتاهی سایت شما را کمی در نتایج جستجو بالا می آورند ولی ایراد این روشهای نادرست پس از چند ماه زمانیکه کلا از نتایج جستجو حذف شدند مشخص میشود. موتور جستجوگر گوگل امروزه دارای هوش مصنوعی بوده و به راحتی سایتهایی که توسط روشهای نادرست سئو شده باشند را شناسایی کرده و تنبیه می کند که اصطلاحا به آن گوگل پنالتی می گویند. ما در شرکت عصر رایانه ابتدا به آنالیز کلی قالب و سیستم مدیریت محتوا پرداخته و سپس با درک کامل اهداف بازایابی شما توسط ابزارهای مختلف کلمات کلیدی مناسب برای سایت شما را شناسایی می کنیم. سپس این کلمات کلیدی در بخشهای خاصی از صفحات مانند متا تگها و ... قرار گرفته میشود. محتوای صفحات از نظر دانسیته کلمات مورد بررسی قرار گرفته و محتوا بهینه می شود. سپس کلیه خدمات بهینه سازی برای قالب سایت شما که میتواند سیستم وردپرس ، جوملا و یا هر سیستم مدیریت محتوای دیگری باشد صورت میگیرد. افرایش سرعت بارگذاری سایت یکی دیگر از اقداماتی است که در این زمینه انجام میشود. معمولا با استفاده از روشهای خاص افزایش سرعت سایت، زمان لود شدن سایت شما میتواند تا 5 برابر افزایش یابد که تاثیر مثبت به سزایی در بهینه سازی و سئو سایت خواهد داشت. در مرحله بعد تمامی تصاویر استفاده شده در سایت بهینه میشود. سپس ما به لینک سازی داخلی می پردازیم و تکنیک لینک بیلدینگ داخلی بین صفحات داخل سایت را با روشهای خاص خودمان انجام میدهیم. کلیه مراحلی که بصورت لیست وار اشاره شد بعنوان بخش خدمات سئو داخلی می باشد. پس از تکمیل سئوی داخلی نوبت به سئوی خارجی رسیده که بحث مهم لینک بیلدینگ خارجی است. در روش لینک بیلدینگ ما با استفاده از تکنیکهای بسیار خاص و به روز دنیا اقدام به لینک سازی برای سایت شما می کنیم. تعداد لینکها با توجه به کیفیت آنها و نوع لینک دهی توسط متخصصان ما تشخیص داده شده و اجرا میشود. عملیات لینک بیلدینگ در طول مدت زمان 1 تا 3 ماه انجام میگیرد که کاملا طبیعی و نرمال باشد. بهینه سازی و سئو سایت فرایندی زمان بر است و بدین شکل نیست که گوگل در عرض مثلا چند روز سریعا سایت شما را در نتایج جستجو بالا بیاورد. مشاهده نتیجه خدمات سئو سایت و بهینه سازی معمولا بین 4 تا 6 ماه زمان نیاز دارد . کلیه سایتهایی که توسط تیم بهینه سازی وبسایت شرکت عصر رایانه انجام میگیرد پس از مد زمان معین 100% با افزایش رتبه و بازدید مواجه میشوند.