کارگاه سئو

سرویس خرید بک لینک دائمی و بهینه سازی سایت (سئو) شرکت عصر رایانه

شما هم مشکل افزایش رتبه در گوگل دارید؟

امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل میتواند کسب و کار شما را متحول کند. خوب است بدانید گاها حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن میتواند ماهانه میلیونها تومان سود بیشتری را نصیب شرکت شما نماید. ما در شرکت عصر رایانه دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی بسیار مجرب و با دانش به روز هستیم که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری را داریم. اگر فکر میکنید کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد سرویسهای سئوی ما میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر شما هم از قدرت بک لینکها در سئو و رتبه گوگل اطلاع دارید، ما سرویسهای ویژه خرید بک لینک دائمی با کیفیت را به شما توصیه میکنیم. بک لینک های ارائه شده توسط ما بصورت دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد و شما نیاز به پرداخت ماهانه و ... ندارید. اگر اطلاعات کمی درباره بک لینک دارید و میخواهید بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید: (بک لینک چیست؟)
خرید بک لینک
بک لینک های دائمی
خرید بک لینک
بک لینک های با کیفیت
خرید بک لینک
بدون نیاز به تمدید ماهانه
خرید بک لینک
ایمن از نظر گوگل پاندا و پنگوئن

بک لینک ها راز موفقیت سایت ها هستند. بعنوان نمونه کارهای بک لینک ما:

سایت نیازمارکت (www.nyazmarket.com) که در کلمات کلیدی مهمی همچون ساعت زنانه ، ساعت led، خرید ساعت کاسیو در صفحه اول می باشد و روزانه کاربر هدفمند زیادی را از گوگل کسب میکند.

و یا سایت اتاق (www.otag.ir) در عبارتهایی مانند خرید مبل ، قیمت مبل یا مبل راحتی در صفحه اول می باشد. سایت اتاق فقط از طریق سه عبارت مرتبط با مبل روزانه بیش از 1500 بازدید دارد که آمار گوگل آنالیتیک آن را در زیر مشاهده میکنید. همچنین در کلمات کلیدی متنوع دیگری همچون سرویس خواب، شلف، کابینت آشپزخانه و ... نیز در صفحه اول گوگل می باشد که روزانه دهها هزار ورودی هدفمند را دریافت میکند.

خرید بک لینک

بک لینک سازی

سرویسهای خرید بک لینک دائمی
پکیج بک لینک آلفا با 55 بک لینک حرفه ای تخفیف

اگر به دنبال سرویس بک لینک از سایتهای با اعتبار هستید بدون شک این سرویس یک پکیج کاملا حرفه ای و استثنائی برای دریافت بک لینک دائمی است. 40 بک لینک از سایتهایی با پیج رنک 7 تا 10 و با قدرت دامنه (Domain Authority) بالای 80. سپس 30 هزار بک لینک به صفحاتی که به شما لینک داده اند برای افزایش قدرت و اهمیت صفحات لینک داده به شما.

پکیج بک لینک مکمل تخفیف

بک لینکها موثر ترین و کاراترین روشهای افزایش رنک گوگل هستند. ولی در خرید بک لینک و یا بکلینک سازی باید دقت زیادی به عمل آورید. بک لینکهای بی کیفیت نه تنها باعث افزایش رتبه سایت نشده بلکه باعث پنالتی شدن سایت توسط گوگل می شود. در سرویس بک لینک مکمل ما برای سایت شما 29 بک لینک دائمی از سایتهای بسیار با کیفیت و معروف دنیا با Domain Authority بالا می گیریم.

60 بک لینک از دامنه های EDU و gov (مورد اعتماد ترین دامنه ها از نظر گوگل) تخفیف

دامنه هایی با پسوند EDU و gov مورد اعتمادترین پسوندها از نظر گوگل هستند. چرا که این دامنه ها مربوط به موسسات دولتی و همچنین موسسات آموزشی مانند دانشگاههاست. در این سرویس ما برای شما 50 بک لینک دائمی از دامنه هایی با پسوندهای EDU و gov ایجاد می کنیم. این دامنه ها دارای قدرت دامنه (Domain Authority) بسیار زیادی نیز بوده و دارای پیج رنکهای بسیار بالایی هستند.

سرویس بک لینک ویژه هرمی با الگوریتم فوق العاده قوی تخفیف

این سرویس یکی از قوی ترین الگوریتمهای بک لینک دهی در دنیاست که توسط تیم ما اجرا میشود. در این روش سایت اصلی شما فقط تعداد محدود 200 بک لینک معتبر دریافت میکند. در مرحله دوم ما 1000 بک لینک به سایتهای مرحله اول ارسال میکنیم تا قدرت آنها بیشتر شود. در مرحله سوم ما 3000 بک لینک به سایتهای مرحله دوم ارسال می کنیم تا قدرت انها نیز بیشتر گردد. این روش یکی از قویترین سرویسهای بک لینک دهی است.

سرویسهای خرید رپورتاژ آگهی
رپورتاژ اگهی تخفیف

رپورتاژ آگهی امروز یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین سرویسهایی است که میتواند به سئوی سایت کمک شایانی بنماید. در پلن 1 رپورتاژ آگهی رایاطرح ما یک متن 500 کلمه ای یونیک در زمینه کلمات کلیدی شما همراه با تصویر در 6 سایت خارجی با اتوریتی بی نظیر و باور نکردنی بالای 77 قرار می دهیم. این سرویس یکی از سرویسهای ویژه و تکرار نشدنی در زمینه رپورتاژ می باشد. این سرویس دائمی می باشد.

رپورتاژ آگهی تخفیف

پلن 2 رپورتاژ آگهی رایاطرح از 6 سایت فارسی تشکیل شده است. در پلن 2 شما میتوانید یک متن همراه با تصویر و لینکهایتان برای ما ارسال نمایید و ما متن شما رادر 6 سایت فارسی با اتوریتی بالای 38 قرار می دهیم. این سرویس نیز دائمی بوده و رپورتاژ و بک لینکهای شما حذف نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی تخفیف

وبلاگها مواردی هستند که گوگل به آنها اهمیت میدهد و داشتن بک لینک دائمی از وبلاگ بصورت رپورتاژ میتواند یکی از تکنیکهای سئو باشد. در پلن 3 متن و تصویر شما در 8 وبلاگ فارسی با اتوریتی بالای 40 قرار میگیرد که میتواند تاثیر زیادی در سئوی سایت داشته باشد. این ریپورتاژ نیز دائمی بوده و حذف نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی تخفیف

اگر میخواهید هر 3 پلن رپوتاژ ویژه رایاطرح را یکجا داشته باشید میتوانید در پلن 4 با قیمتی بی نظیر این سرویسها را یکجا سفارش دهید. در این پلن ریپورتاژ آگهی شما در 19 سایت و وبلاگ فارسی و خارجی قرار گرفته و یک ترکیب بسیار حرفه ای و ایده آل از نظر گوگل برای سئو ایجاد خواهد نمود.

سرویسهای ویژه سئوی وردپرس
سئوی فوق حرفه ای و کامل سایت های وردپرسی تخفیف

آیا میدانید سرعت بارگذاری سایت یکی از فاکتورهای مهم سئو و رنکینگ گوگل است؟ افزایش سرعت بارگذاری سایت باعث میشود گوگل امتیاز ویژه ای برای سایت شما قائل شود. در این سرویس ما با کاهش حجم صفحات و فشرده سازی ویژه سایتهای وردپرسی میزان لود تایم سایت شما را بصورت چشمگیری کاهش میدهیم. این افزایش سرعت بارگذاری گاهی به 5 برابر سرعت قبل نیز می رسد.

سئوی فوق حرفه ای و کامل سایت های وردپرسی تخفیف

این سرویس یکی از ویژه ترین و پر فروشترین خدمات رایاطرح در بخش سئو می باشد. در این سرویس سایت شما بصورت 100 درصدی از نظر سئوی داخلی بهینه شده و شما سایتی با سئوی کامل هم از نظر کد ، سرعت سایت و هم از نظر قالب تحویل خواهید گرفت. در این سرویس بعنوان هدیه 50 بک لینک حرفه ای و دائمی از سایتهایی با پیج رنک بسیار بالا نیز دریافت خواهید کرد.

سرویسهای شبکه های اجتماعی
ارائه 1000 بازدید واقعی برای ویدئوی یوتیوب و ارسال 10000 بک لینک به صفحه ویدئوی یوتیوب شما تخفیف

یوتیوب یکی از قویترین سایتهای دنیا برای دریافت بک لینک رایگان است. شما میتوانید با قرار دادن یک ویدئو برای سایت خود بک لینک بگیرید ولی ویئوهایی که محبوب نیستند بک لینکهای آنها نیز اهمیت چندانی ندارند. در این سرویس ما با ارسال لینک یوتیوب شما به شبکه های اجتماعی چند میلیون نفری حداقل 1000 بازدید واقعی برای ویدئوی شما میگیریم. سپس با ارسال 10000 لینک به صفحه ویدئوی یوتیوب شما قدرت آن صفحه را بالا میبریم. بک لینک این صفحه ویدئو برای سایت شما بسیار پر قدرت خواهد بود

پکیج 4600 لایک و اشتراک شبکه های اجتماعی معروف تخفیف

توجه نمایید که در این سرویس نیازی نیست شما در شبکه های اجتماعی صفحه داشته باشید. لایک و اشتراک برای سایت شما گرفته خواهد شد.در این روش ما لینک شما را در شبکه های اجتماعی معروف دنیا به تعداد 4600 بار لایک و شیر می کنیم. تمامی سوشیال سیگنال ها بصورت دستی و توسط کاربران واقعی انجام میگیرد. در این روش ما تبلیغ لینک شما را در اکانتهای شبکه های اجتماعی خودمان که بیش از چند میلیون عضو دارند انجام داده و کاربران عضو لینک های شما را لایک و شیر میکنند. تعداد سوشیال سیگنال ها در تصویر بالا آمده است.

پیشنهاد میکنیم ویدئوی کوتاه زیر را ببینید

چرا خرید بک لینک دائمی

امروز دیگر نمیتوان به فکر فعالیت و بیزنس در دنیای آنلاین بود ولی به سئو و بهینه سازی سایت اهمیت نداد. رقبا هر روز قوی تر می شوند و رتبه خود را در موتورهای جستجو بالا می برند. امروز در صورتیکه نتوان در نتایج برتر موتورهای جستجو جایگاهی داشت کسب و کار آنلاین خود را بایستی یک کسب و کار شکست خورده دانست. خرید بک لینک در تعداد بالا از نظر گوگل غیر قانونی بوده و همین موضوع باعث شده است تا ما به جای سرویس خرید بک لینک سرویس های بک لینک سازی در تعداد پایین ولی با کیفیت بسیار بالا اقدام نماییم. تمامی سرویسهای سئو ما 100 درصد تجربه شده و قدرت دامنه شما را بالا برده و باعث بالا آمدن سایت شما در موتورهای جستجو خواهند شد.
تمامی سرویسهای خرید بک لینک ما بصورت ارائه بک لینک دائمی بوده و این لینکها هرگز حذف نخواهند شد.
همچنین در صورتیکه سایت وردپرسی دارید قطعا پیشنهاد میکنیم از سرویس سئو وردپرس ما بهره مند شوید. در این سرویس ما با داشتن اکانت پرمیوم سایتهایی مانند moz و ahrefs و backlinko سایت شما را بصورت کامل مورد آنالیز قرار می دهیم.

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی سایت میشود؟

این سوالی است که خیلی زیاد از ما پرسیده میشود. پاسخ این است که بله، یکی از دلایل پنالتی شدن سایت میتواند بک لینک باشد، ولی گوگل برای پنالتی کردن سایت دارای قوانینی می باشد. سایت شما توسط بک لینک در صورتی پنالتی خواهد شد که یکی از موارد زیر را شامل شود:
  • ❖ خرید یا بک لینک سازی یکباره در تعداد بسیار زیاد در یک بازه زمانی کم (منظور از تعداد زیاد سایتهایی است که اقدام به فروش 1000 یا 2000 بک لینک میکنند )
  • ❖ داشتن بک لینک های زیاد از سایتهای اسپم و سایتهای بی کیفیت
  • ❖ حذف یکباره تعداد زیادی از بک لینکها (در صورت خرید بک لینکهای ماهانه به این موضوع توجه داشته باشید)
در صورتیکه خرید بک لینک یا بک لینک سازی شما شامل موارد بالا نباشد نگرانی از بایت پنالتی توسط بک لینک نداشته باشید.
برای موفقیت فردا دیر است! هر روز صدها نفر کسب و کار شما را در گوگل جستجو می کنند.
همین امروز اولین قدم را بردارید!
خرید بک لینک
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ کارشناسان ما در شرکت عصر رایانه شما را تا رسیدن به بهترین نتیجه یاری خواهند نمود.
هم اکنون با ما تماس بگیرید
33369316 - 041
پرسش و پاسخ بک لینک
آیا فقط با بک لینک میتوان رتبه 1 گوگل شد؟
بک لینک همواره مهمترین فاکتور رتبه بندی گوگل بوده است. هرچند فاکتورهای گوگل این روزها نسبت به قبل بسیار زیاد شده است ولی این موضوع از اهمیت بک لینک کم نکرده است. بک لینکها همچنان مهمترین فاکتور سئو هستند ولی امروز گوگل علاوه بر بک لینک به فاکتورهای دیگری نیز مانند تجربه کاربری، سئوی داخلی، سرعت سایت، محتوای با کیفیت و ... اهمیت میدهد. بنابراین اگر سایت شما یک سایت ایده آل و دارای محتوای باکیفیت باشد قطعا بک لینک میتواند حلقه گمشده رتبه گرفتن سایت شما در گوگل باشد.
بهتر است رپورتاژ آگهی سفارش بدهم یا خرید بک لینک انجام دهم؟
رپورتاژ آگهی نیز در واقع به دلیل گرفتن بک لینک اجرا میشود. در رپورتاژ آگهی یک متن و مقاله در مورد موضوع فعالیت و کلمات کلیدی نوشته شده و در سایتهای مربوطه منتشر میشود، ولی اهمیت رپورتاژ در این است که در داخل مقاله کلمات کلیدی مورد نظر به سایت شما لینک داده میشود. از آنجاییکه بک لینکِ رپورتاژ از داخل یک متن کاملا مرتبط با کلمات کلیدی می آید لذا میتواند اهمیت زیادی داشته باشد. ما معمولا در کمپینهای اجرایی برای مشتریان سرویسهای بک لینک و رپورتاژ را بصورت ترکیبی اجرا میکنیم.
مدت زمان تاثیر بک لینک چقدر است؟
در حالت کلی باید این مسئله مورد توجه باشد که سئو یک موضوع بسیار زمانبری است و اینگونه نیست که یک اقدامی در زمینه سئو امروز انجام شود و فردا منتظر نتیجه آن در رتبه های گوگل بود. معمولا پلنهای سئو بایستی برای 6 ماه و یکسال برنامه ریزی گردند. بک لینکها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و تاثیر آنها پس از اجرا میتواند از 1 تا 3 - 4 ماه طول بکشد. در این مدت سایت حتما باید فعال باشد و دائما به تولید محتوای باکیفیت پرداخته شود. همچنین باید به موضوع سئوی داخلی و سرعت سایت نیز اهمیت ویژه ای داده شود.
من سایت وردپرسی دارم، چاه راهکار دیگری برای سئو دارید؟
وردپرس محبوبترین سایت ساز دنیاست که در ایران نیز بسیار پرکاربرد است. برخلاف تصور بسیاری از افراد وردپرس به خودی خود سئوی خوبی ندارد و استفاده از افزونه های متعدد و قالبهای سنگین گاه باعث بوجود آمدن مشکلات جدی در زمینه سئو میگردد. خوشبختانه رایاطرح یک سرویس ویژه سئو وردپرس دارد که در این سرویس تمام مشکلات سئوی داخلی سایت حل شده، معمولا سرعت سایت چند برابر شده و سایت از نظر ساختار و قالب سئو میگردد. جهت توضیحات بیشتر این سرویس اینجا کلیک کنید.
خرید بک لینک دائمی ، سئو و بهینه سازی سایت ، شرکت عصر رایانه
۳.۸ (۷۶.۴۳%) ۲۱۳ votes