کار را به کاردان بسپارید!
تیم متخصص طراحی حرفه ای قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس - طراحی قالب سایت

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که توانسته محبوبیت بسیار زیادی را کسب کند و در این میان وردپرس بین کاربران ایرانی نیز بسیار محبوب و پر استفاده می باشد. وردپرس بدلیل اینکه دارای امکانات زیادی بوده و همچنین کار کردن با آن راحت است باعث شده است که نقش بسیار گسترده ای را در دنیای وب داشته باشد بطوریکه بیش از 25 درصد کل وبسایتهای دنیا از وردپرس استفاده میکنند. یکی از اصلی ترین مواردی که در سایتهای وردپرسی وجود دارد موضوع طراحی قالب وردپرس است. قالب سایت وردپرس بعنوان بخش فرانت اند سایت که با کاربر بصورت مستقیم در تعامل است از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع در هر سیستم مدیریت محتوایی آنچه بازدیدکننده سایت میبیند قالب سایت است و بازدید کننده کاری با بخش مدیریت سیستم ندارد. طراحی قالب وردپرس باید بگونه ای باشد که بتواند تمام نیازهای سایت را برطرف کرده و همچنین بگونه ای باشد که کاربر بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و نهایتا به نتیجه ای که میخواهیم دست یابیم. حتما شما هم بارها با دیدن فقط قالب یک سایت حس کرده اید که این وبسایت حرفه ای نیست و سریعا آن را ترک کرده اید. طراحی قالب وردپرس باید بصورتی باشد که شما بعنوان مدیر سایت بتوانید به تمام خواسته هایی که دارید برسید. امروزه قدرت طراحی قالب سایت به قدری است که کارشناسان بر این باورند، در صورتیکه سایت بخوبی طراحی نشده باشد و نتواند با کاربر ارتباط برقرار کند آن سایت به هدف مورد نظر خود نخواهد رسید. 
رایاطرح دارای گواهی تخصص در طراحی UI و UX از دانشگاه صنعتی شریف

رایاطرح دانشگاه صنعتی شریف

طراحی قالب وردپرس

آخرین تکنولوژی طراحی

طراحی قالب وردپرس

طراحی ریسپانسیو

طراحی قالب وردپرس

کد نویسی استاندارد

طراحی قالب وردپرس

یکسال پشتیبانی فنی

چه تخصصی داریم؟
تیم طراحی رایاطرح بعنوان یک تیم با تجربه و حرفه ای و با داشتن دانش به روز میتواند بهترین نمونه کار ممکن را در زمینه کاری شما طراحی نماید. طراحی قالب وردپرس امروز چیزی بیشتر از یک طرح گرافیکی و چند خط کد نویسی می باشد، در طراحی امروز در صورت نداشتن دانش کافی در زمینه UX و تجربه کاربری امکان ارائه طرحی که بتواند شما را به تمام نیازها و خواسته هایتان برساند وجود نخواهد داشت. ما در رایاطرح با داشتن دانش کافی هم در زمینه گرافیک و UI و هم در زمینه تجربه کاربری و UX امکان ارائه کاربردی ترین نمونه طراحی قالب وردپرس را داریم. کلیه مراحل طراحی از شروع طرح گرافیکی تا کد نویسی و اتمام طرح کاملا با مشورت و مشاوره مشتری صورت میگیرد و ما در تمامی مراحل طراحی قالب وردپرس از نظرات و خواسته های شما پیروی خواهیم کرد و آنها را به بهترین نحوه ممکن اجرا خواهیم نمود. رایاطرح این اطمینان را به شما میدهد که پس از تکمیل کار، قالب وردپرس سایت شما دقیقا مورد نظر شما خواهد بود.

برای طراحی قالب وردپرس همین امروز با ما تماس بگیرید

ویژگی های طراحی قالب توسط رایاطرح
  • مشاوره و مشورت کامل با کارفرما
  • ارائه نمونه و طرح اولیه قبل از اجرا
  • امکان بی نهایت ویرایش و تغییر در نمونه اولیه
  • طراحی توسط متخصصان دانشگاه صنعتی شریف
  • آخرین متدهای طراحی روز دنیا
  • طراحی کنترل پنل در قالبهای وردپرس
  • گرافیک و UI خیره کننده
  • UX و تجربه کاربری حرفه ای
  • کدنویسی بصورت کاملا clean و حرفه ای

یک ویژگی مهم سرویس طراحی قالب وردپرس رایاطرح

امروزه داشتن یک سایت کار خیلی سختی نیست و شما حتی میتوانید بصورت رایگان نیز یک سایت داشته باشید، چیزی که در کنار مباحث طراحی سایت خودنمایی میکند سئو و گرفتن ورودی از گوگل می باشد. شما حتی اگر بهترین و کاربردیترین سایت را نیز داشته باشید در صورتیکه در نتایج جستجو در رتبه های خوبی نباشید و نتوانید به کاربر هدفتان برسید، سایت شما شکست خواهد خورد. یکی از ویژگیهای منحصر بفرد در طراحی قالب سایت توسط رایاطرح امکان فوق العاده سئو حرفه ای بر روی سایت است. ما در رایاطرح سرویس ویژه ای با نام "سرویس فوق حرفه ای سئو داخلی وردپرس" داریم که در این سرویس نه تنها قالب سایت بلکه کل سایت شما را از نظر سئوی داخلی چک کرده و کلیه مشکلات سئوی داخلی سایت شما را برطرف میکنیم. در تمامی سایتهای وردپرسی که قالبشان توسط تیم رایاطرح طراحی میگردد سرویس سئوی وردپرس نیز بصورت رایگان و کامل اجرا میشود و نیازی به خرید و پرداخت این سرویس ندارید. با اجرای سرویس سئو وردپرس بر روی سایت شما معمولا سرعت ساعت 3 الی 4 برابر بیشتر می شود، قالب سایت سئو شده و اقدامات منحصر بفردی روی سایت انجام میشود که باعث میشود موتورهای جستجو اهمیت بیشتری به سایت شما بدهند. هزینه سرویس سئو وردپرس 280 هزار تومان می باشد که در صورت انتخاب رایاطرح برای طراحی قالب وردپرس، این سرویس بصورت رایگان بر روی سایت شمااجرا میگردد. در نظر داشته باشید که امروز موفقیت یک سایت در کنار کاربردی بودن خود سایت به دستیابی به کاربران هدفش بستگی دارد و شما با انتخاب رایاطرح بعنوان شرکت طراحی قالب وردپرس خودتان میتوانید از این سرویس نیز بهره مند شوید.
طراحی قالب وردپرس
چند نمونه از قالبهای وردپرس طراحی شده
طراحی قالب وردپرس

هزینه طراحی قالب وردپرس در رایاطرح

طراحی قالب سایت یک روند ثابت نداشته و میتواند از سایتی به سایت دیگر تغییر کند، مثلا ممکن است شما یک سایت شرکتی فقط جهت معرفی خدمات شرکت خود نیاز دارید و شخص دیگری یک سایت با امکان فروش آنلاین و طراحی قالب ووکامرس نیاز دارد و یا شخصی دیگر نیاز به یک قالب یا دایرکتوری یا ... دارد. همانطور که میبینید هر کدام از این نمونه ها نیاز به متدهای مختلف طراحی دارد و کار طراح نیز در هر پروژه ای متفاوت از دیگری است. از این رو نمیتوان برای طراحی قالب سایت یک قیمت ثابت مشخص نمود و قیمت طراحی در هر پروژه ای نسبت به قبلی میتواند متفاوت باشد. بطور کلی میتوان گفت هزینه طراحی قالب وردپرس در شرکت عصر رایانه از 1 میلیون تومان شروع میشود و نسبت به بزرگی پروژه به این مبلغ افزوده می شود. شما برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت وردپرس مورد نظر خودتان میتوانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر در فرم باز شده توضیحات مختصری درباره نوع سایت و قالبی که میخواهید ارائه نمایید. کارشناسان ما سریعا هزینه طراحی قالب سایت شما را محاسبه کرده و به شما اطلاع خواهند داد.  

ما در تحلیل UX تخصص داریم!

ما در طراحی های خود به مواردی عمیق تر از زیبایی و کاربردی بودن می پردازیم. ما ابتدا به شناسایی اینکه کاربران شما دقیقا چه چیزی از سایت شما میخواهند و درک اینکه چه عواملی باعث افزایش انگیزه آنها برای استفاده از خدمات شما میشود می پردازیم. سپس مطمئن می شویم وب سایت شما تمام نیازها و انگیزه های لازم در کاربرانتان را فراهم نماید.

مزیت طراحی قالب اختصاصی نسبت به قالب های آماده وردپرس

بدون شک وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است که میتوان با آن هرگونه وبسایتی از یک سایت کوچک شخصی تا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ یا یک سایت شرکتی را طراحی کرد. وردپرس امکانات و افزونه های زیادی را در اختیار کاربرانش قرار میدهد و در این میان چیزی که بیشتر از همه موارد جلوه می کند قالب یک سایت وردپرسی است. اگر شما هم کمی درباره قالب های وردپرس تحقیق کرده باشید حتما میدانید که برای وردپرس قالبهای آماده زیادی وجود دارد که با قیمت های پایینی میتوان آنها را خریداری و استفاده نمود. پس با این شرایط چرا باید به طراحی سایت وردپرس اختصاصی روی آورد؟ واقعیت این است که قالبهای آماده علی رغم چیزی که ادعا میشود در همه موارد هم کاربردی و مشکل گشا نیستند. موضوع مهمی که باید مطرح کرد این است که قالبهای آماده که در اکثر مارکتهای ایرانی به فروش میرسد اغلب فارسی شده قالبهای انگلیسی سایت تم فارست است. طراحان این قالبها گاها برای اینکه قالبشان توسط تیم داوری تم فارست تایید شود امکاناتی بدون استفاده زیادی را در قالبها قرار میدهند. این موضوع یعنی داشتن امکانات زیاد شاید در دید اول خوب بنظر برسد، ولی واقعیت این است که در اکثر مواقع به هیچ عنوان اینگونه نیست. اول اینکه تنظیمات این قالبها بسیار سخت میشود و گاه برای یک کاربر معمولی پس از خرید قالب حتی پس از 10 روز سرو کله زدن با تنظیمات نیز نمیتوانند به نتیجه دلخواهی که میخواهند از قالب برسند، مورد بعدی اینکه هر امکانیکه به قالبها افزوده میشود باعث سنگین شدن قالب سایت شده و کدهای غیر ضروری زیادی را به سایت شما اضافه میکند. این موضوع اغلب باعث کندی سایتها شده و همچنین باعث کاهش قدرت سئوی سایت میشود. جدا از همه این موارد باید به این مورد نیز اشاره کرد که یک قالب وردپرس آماده هرگز دقیقا آن چیزی که شما تمایل دارید نخواهد شد و در نهایت شما مجبورید با قالبی که خرید کرده اید به هر طریقی سر بکنید. 
ولی در طراحی قالب وردپرس اختصاصی، طرح تکمیل شده اولا دقیقا همان طرح گرافیکی مورد نظر شما خواهد بود و شما میتوانید در طرح اولیه بینهایت تغییر و ویرایش داشته باشید تا به طرحی که مد نظرتان است برسید. یک مزیتی که به هیچ عنوان نمیتوان در قالبهای آماده به آن دست یافت استفاده از تکنیک های UX (تجربه کاربری) در طراحی های اختصاصی است، شعار ما در طراحی همواره این است "ما سایتی طراحی میکنیم که بتواند بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کند"، این موضوع چیزی نیست که بتوانید در قالبهای آماده به دنبال آن باشید بلکه این مورد توسط کارشناسان UX ما در هر پروژه ای بصورت کاملا جداگانه مهندسی شده و سایت بر اساس نیازهای دقیق شما و پرسوناهای بازدیدکنندگانتان طراحی میشود.
مزیت بعدی طراحی قالب سایت اختصاصی این است که ممکن است شما از طرح یا سبک یک سایت ایرانی یا خارجی خاصی خوشتان بیاید و دوست داشته باشید که سایتتان در آن سبک خاص کار شود، در قالبهای آماده این امکان برای شما وجود نخواهد داشت ولی در طراحی قالب سایت ما میتوانیم دقیقا طرح مورد نظر شما را طراحی کنیم. مزیت بعدی و بسیار مهم در طراحی های اختصاصی سبک بودن قالب و افزودن امکانات مورد نیاز بیزنس شماست و نیازی به قرار دادن امکانات غیر ضروری که باعث سنگین شدن سایت میشود نیست. در آخر بعنوان یک مزیت حیاتی و تعیین کننده نیز میتوان به سئوی قالب طراحی شده اشاره کرد. قالبهایی که بصورت اختصاصی در رایاطرح طراحی میشوند کاملا توسط متخصصان سئوی شرکت بررسی شده و تکنیکهای به روز سئوی قالب روی آنها اجرا میشود. همچنین همانطور که قبلا نیز ذکر شد در تمامی طراحی های رایاطرح علاوه بر سئوی قالب کل سایت وردپرس شما نیز بصورت حرفه ای سئو میشود تا شروع تجارت شما در دنیای اینترنت یک شروع کاملا حرفه ای و موفق باشد. همچنین توضیحات طراحی سایت شرکتی را نیز میتوانید مطالعه نمایید.
طراحی قالب وردپرس
۵ (۱۰۰%) ۴ votes