طراحی قالب وردپرس حرفه ای

بدون شک وردپرس دنیای وب را متحول ساخته است. سیستمی با بی نهایت امکانات که بصورت رایگان در اختیار تمام مردم دنیا قرار گرفته است و میتوان فقط با طراحی قالب وردپرس حرفه ای یک کسب و کار کاملا سودمند را راه اندازی کرد.

طراحی قالب وردپرس شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد. درست است که اگر عبارت “طراحی قالب وردپرس” را جستجو کنید صدها شرکت و شخص را پیدا خواهید کرد که میتوانند برای سایت شما قالب طراحی کنند. اما آیا میتوانند یک قالب حرفه ای طراحی کنند؟

قالبی که بصورت حرفه ای طراحی نشده باشد نه تنها باعث رشد کسب و کار شما نشده بلکه کیفیت کسب و کار شما را نیز کاهش داده و شخصیت مجازی شما را از بین خواهد برد.

شما شاید یک شرکت خیلی حرفه ای باشید ولی در صورتیکه طراحی قالب وردپرس حرفه ای نداشته باشید از دید کاربران اینترنتی یک شرکت ضعیفی خواهید بود.

professional wordpress theme 650x432 - طراحی قالب وردپرس حرفه ای

اهمیت حرفه ای بودن قالب سایت به قدری است که امروز حتی شرکتهای بسیار کوچک نیز برای طراحی قالب سایتشان وسواس زیادی به خرج میدهند، چرا که وبمستران هوشمند میدانند ظاهر سایت چقدر میتواند در رشد و موفقیت کسب و کار آنها تاثیر بگذارد.

در طراحی قالب وردپرس حرفه ای باید اولا دانش کافی در زمینه طراحی وب داشت و همچنین تجربه کافی در زمینه UX و تجربه کاربری داشت. یکی از مهمترین مواردی که متاسفانه در بسیاری از قالبهای طراحی شده دیده میشود عدم آشنایی طراح به UX است.

این UX است که میتواند کاربر سایت شما را وادار به خرید و یا انجام عمل خاصی در سایت نماید. طراحی قالب حرفه ای صرفا زیبا بودن قالب نیست.

موضوع قالب وردپرس موضوع بسیار پیچیده ای است. شما میتوانید در اینترنت حتی با ۵۰ هزار تومان نیز برای سایت خود قالب آماده خریداری نمایید که ما صریحا پیشنهاد میکنیم این کار را انجام ندهید. قالبهای آماده اولا بصورت عمومی طراحی شده و برای یک سایت خاص سفارشی شده نیستند و این موضوع کاملا UX سایت تحت تاثیر قرار میدهد. نمیتوان از یک قالب وردپرس هم در سایت دکوراسیون استفاده کرد و هم در سایت پزشکی…!

پیشنهاد ما استفاده از سرویس طراحی قالب وردپرس حرفه ای توسط شرکتهای حرفه ای می باشد.

یکی از مشکلات دیگری که در صورت انتخاب شرکتهای غیر حرفه ای با آن مواجه خواهید شد بحث پشتیبانی است. معمولا شرکتها و یا اشخاصی که قالب ارزان طراحی میکنند علاوه بر اینکه قالب حرفه ای نخواهد بود، پشتیبانی لازم را نیز ارائه نخواهند کرد.

در موضوع طراحی قالب نباید فقط امروز را دید. برای هر سایتی ممکن است در هر زمانی مشکلی از نظر طراحی بوجود آید و اینجاست که فرق یک شرکت طراحی حرفه ای با غیر حرفه ای مشخص میشود. در صورتیکه طراحی قالب وردپرس شما توسط یک گروه و یا شرکت حرفه ای صورت گرفته باشد مشکل شما میتواند در کمتر از چند ساعت از طرف پشتیبانی آنها حل شود. و در صورت استفاده از یک شرکت غیر حرفه ای شرایط بر عکس بوده و گاهی بخاطر یک مشکل کوچک چندین روز سایت از دسترسی خارج میشود.

cheap wordpress theme - طراحی قالب وردپرس حرفه ای

طراحی ارزان، گران تمام می شود

این یک واقعیت است که همواره طراحی ارزان، گران تمام میشود. دلیل این ادعا این است اولا در طراحی قالب وردپرس ارزان معمولا تعداد دفعات review و یا ویرایش قبل از طراحی کم است و در نهایت شما قالبی تحویل میگیرد که شاید فقط 50 درصد با معیار هایی که میخواستید مطابقت دارد. اینگونه قالبها معمولا پس از گذشت چند ماه بر روی مدیر سایت به شدت از نظر روحی که علی رغم هزینه کردن، قالب سایت باب میل او نشده است تاثیر گذاشته و چندین نمونه را میتوان ارائه نمود که پس از چند ماه اقدام به باز طراحی سایت کرده اند .

این موضوع باعث یک هزینه اضافی و دوباره خواهد شد.

موضوع دومی که چرا طراحی ارزان، گران تمام میشود این است که در بالا اشاره کردم ممکن است سایت شما دچار مشکل بشود و در این شرایط طراح سایت که پشتیبانی ندارد! پس مجبور میشوید که برای حل مشکل از شرکتهای دیگر استفاده کنید و یا در سایتهای فریلنسری درخواست حل مشکل قالب را نمایید. دراین حالت نیز معمولا چند روز زمان شما تلف شده و همچنین معمولا شرکتها برای ویرایش و حل مشکل طراحی قالب هزینه زیادی دریافت میکنند.

پس همواره به این موضوع فکر کنید که جمله “هیچ ارزانی بی دلیل نیست” یعنی چه.

تعرفه طراحی قالب وردپرس حرفه ای در رایاطرح خیلی گران نیست ولی ارزان هم نیست و کاملا معقول و منطقی است. ولی چیزی که مهم و حائز اهمیت است در مرحله اول کیفیت سایت تحویلی از نظر UI و UX بوده و در مرحله دوم پشتیبانی بی قید و شرط می باشد.

تمامی قالبهای وردپرس طراحی شده توسط ما دارای پشتیبانی بوده و شما اگر در هر شرایطی قالبتان دچار مشکل شد به راحتی و بصورت رایگان با ایجاد یک تیکت و یا تماس با بخش طراحی سایت میتوانید مشکل خود را در اسرع وقت حل نمایید.