طراحی قالب وردپرس دکوراسیون

طراحی قالب وردپرس صرفا ایجاد یک گرافیک در فتوشاپ و نوشتن چند خط کد نیست. طراحی قالب در صورتیکه با علم روز و دانش کافی همراه نباشد نتیجه کار به هیچ عنوان یک خروجی قابل استناد و افتخار آمیز نخواهد بود.

دکوراسیون یکی از مواردیست که در سالهای اخیر مردم به آن علاقه بسیار زیادی پیدا کرده اند. عملا امروز مردم حتی قبل از خرید خانه به فکر دکوراسیون و طراحی داخلی آن هستند. از این رو شرکتهای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل نیز تمایل دارند تا از بازار بزرگ اینترنت استفاده کافی راببرند.

یکی از موارد مهمی که در طراحی قالب وردپرس دکوراسیون باید مورد توجه قرار گیرد این است که بازدیدکنندگان سایتهای دکوراسیون در واقع به طراحی و نظم بسیار اهمیت میدهند. بنابراین حتما باید در نظر داشت که در طراحی سایت دکوراسیون و طراحی داخلی از شلوغی به دور بود.

interior wordpress theme 650x562 - طراحی قالب وردپرس دکوراسیون

همچنین رنگ و ایده اجرا نیز در سایتهای دکوراسیون داخلی حائز اهمیت است. از رنگهایی که میتوان در سایتهای دکوراسیون استفاده کرد میتوان به رنگ سبز، رنگ بنفش و رنگ قهوه ای اشاره کرد.

البته به این معنی نیست که نباید از سایر رنگها در طراحی قالب وردپرس دکوراسیون استفاده نمود ولی بصورت معمول استفاده از این رنگها و یا طیفی از این رنگها پیشنهاد میشود.

یکی از مواردی که در سایت های دکوراسیون باید در نظر گرفته شود کیفیت محتوا و بخصوص کیفیت تصاویر ارائه شده می باشد. در این سایتها مردم بویژه دوست دارند از ایده ها استفاده کنند ولی گاهی تصاویر ایده ها به قدری بی کیفیت و ضعیف هستند که بازدید کننده را فراری میدهند.

در طراحی قالب وردپرس دکوراسیون باید اولا بصورت کامل بازدید کننده را در نظر گرفت و سایت را برای کاربران طراحی کرد و سپس اهداف مدیر سایت را در نظر گرفت. ممکن است یک سایت صرفا در جهت ارائه ایده فعالیت دارد ولی در عوض یک سایت فروشنده و یا ارائه دهنده انواع خدمات دکوراسیون است. بنابراین در سایت دوم باید سایت را با توجه به قوانین تجربه کاربری UX به گونه ای طراحی نمود که بازدید کننده در حالی که به هدفش میرسد ولی با خدمات سایت نیز آشنا شده و به مشتری تبدیل شود.

یکی از سایتهایی که رایاطرح در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون راه اندازی کرده است سایت دکوراسیون منزل اتاق می باشد. در واقع در این سایت از طراحی قالب وردپرس دکوراسیون استفاده کرده ایم. البته این سایت دارای امکانات گسترده ای مانند ، دایرکتوری و … نیز می باشد.

همانطور که در سایت اتاق مشاهده میکنید طراحی یک سایت میتواند دقیقا نشانگر حرفه ای بودن سایت باشد.

اگر شما هم قصد راه اندازی سایت در زمینه طراحی داخلی هستید، ما در رایاطرح میتوانیم با طراحی قالب وردپرس دکوراسیون حرفه ای، یک سایت حرفه ای برای شما طراحی نماییم که بتواند شما را به اهداف تجاریتان برساند.

برای طراحی قالب وردپرس حرفه ای با ما تماس بگیرید.