هوشمندانه هدفگیری کنید!
تبلیغ در گوگل انتخاب هوشمندانه و دقیق مشتری است

تبلیغات در گوگل - در صفحه اول گوگل بدرخشید

بدون شک گوگل مهمترین و تاثیرگذارترین ابزار در دنیای آی تی امروز است و عملا برای فعالان این حوزه شاید تصور اینترنت بدون گوگل امکان پذیر نباشد. گوگل مکانیست که روزانه 4 میلیارد جستجو در آن صورت میگیرد. امروز گوگل اولین گزینه ای است که وقتی فردی به دنبال کالا یا خدماتی میگردد به ذهنش خطور میکند. جالب است بدانید بیش از 90 درصد افراد در اینترنت کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از طریق جستجو در گوگل می یابند. تبلیغات در گوگل فرصتی است که  گوگل برای صاحبان کسب و کارها بوجود آورده است تا به راحتی و با صرف هزینه ای اندک و معقول بتوانند به کاربر هدفمند خود دست یابند. بدون شک هیچ سرویس تبلیغاتی در دنیا وجود ندارد که بتواند همانند تبلیغ در گوگل موثر و هدفمند باشد. شما هر چقدر هم سایت زیبا و چشمگیری داشته باشید، هرچقدر هم خدمات یا کالاهای حرفه ای و با کیفیت ارائه نمایید، در صورتیکه نتوانید به کاربر هدفتان دست یابید عملا در اینترنت وقت تلف می کنید. شاید نتوان درصد دقیقی در زمینه تفاوت اثر گذاری تبلیغات گوگل با سایر روشهای تبلیغاتی مانند بنری ، ریپورتاژ و ... ارائه کرد ولی هر مدیر هوشمندی به راحتی میتواند این موضوع را درک نماید که نتیجه تبلیغ در گوگل قطعا نه تنها یک، بلکه چند سر و گردن بالاتر از سایر روشهای تبلیغاتی است. فقط به این موضوع توجه نمایید که اگر شما مثلا "مودم ADSL" می فروشید، کاربری که در گوگل برای "خرید مودم" جستجو میکند، برای کسب و کار شما بسیار هدفمندتر از کاربریست که در سایت موزیک به دنبال دانلود موسیقی است.
طراحی قالب وردپرس

امکان ارائه اکانت اختصاصی

طراحی قالب وردپرس

گزارش دهی منظم

طراحی قالب وردپرس

فعالسازی سریع تبلیغات

طراحی قالب وردپرس

مدیریت و کاهش هزینه های کلیک

تعرفه تبلیغات در صفحه اول گوگل
توجه: امکان استفاده از تبلیغ گوگل بر روی دامنه ir وجود ندارد.
\
پلن
100 درهم
پلن
200 درهم
پلن
300 درهم
پلن
400 درهم
پلن
500 درهم
پلن
700 درهم
پلن
1000 درهم
حداکثر بازدید 2500 نفر 5000 نفر 75000 نفر 11000 نفر 14000 نفر 20000 نفر 28000 نفر
متوسط بازدید 600 نفر 1200 نفر 1800 نفر 2500 نفر 3200 نفر 4000 نفر 6000 نفر
تعداد کلیدواژه ها نامحدود
گزارش دهی
نمایش تبلیغات در موبایل
پشتیبانی از گوگل فارسی
مدیریت محدوده نمایش و زمان
شناسایی کلمات کلیدی مناسب
دسترسی اکانت اختصاصی با 50 هزار تومان با 50 هزار تومان با 50 هزار تومان با 50 هزار تومان با 50 هزار تومان رایگان
امکان انتخاب متن و کلیدواژه ها توسط کارشناسان ما
قیمت به تومان 360,000 700,0001,050,000 1,400,000 1,750,000 تماس بگیرید تماس بگیرید
سفارش سفارش جدید

سفارش جدید

سفارش جدید

سفارش جدید

سفارش جدید

سفارش جدید

سفارش جدید

اکانت اختصاصی تبلیغ گوگل چیست؟
اکانت اختصاصی گوگل دسترسی فول و کامل به پنل مدیریت سیستم تبلیغات در گوگل است. در صورتیکه شما اکانت اختصاصی نداشته باشید فقط گزارش تبلیغات روزانه برای شما ارسال خواهد شد و هر بار برای تغییر در کلمات کلیدی، قیمتها و تغییر در متن تبلیغات باید توسط ما اقدام نمایید. ولی اگر دسترسی به اکانت اختصاصی داشته باشید خودتان بصورت کامل میتوانید در هر زمانی که تمایل داشتید قیمت، کلمات کلیدی، متن تبلیغ و ... را تغییر دهید و یا تبلیغ جدیدی اضافه کنید. در واقع اکانت اختصاصی گوگل ادوردز دست شما را در تغییرات بازتر میگذارد و مدیریت سرویس تبلیغات را برای شما راحت تر میکند. کلیه اکانتهای اختصاصی ارائه شده توسط ما امکان شارژ مجدد داشته و شما به راحتی پس از اتمام شارژ میتوانید اقدام به افزایش موجودی اکانت خود نمایید. لذا در صورتیکه میخواهید فعالیت تبلیغاتی گسترده ای انجام دهید پیشنهاد میکنیم از سرویس اکانت اختصاصی استفاده نمایید. با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید جهت تهیه اکانت اختصاصی تبلیغات گوگل اقدام نمایید.

توضیحات بیشتر و سفارش اکانت اختصاصی

ویژگی های تبلیغ در گوگل
  • کنترل سقف هزینه کلیک
  • کنترل سقف بودجه مصرفی روزانه
  • امکان نمایش در گوگل فارسی
  • عدم پرداخت برای نمایش آگهی
  • امکان نمایش در ساعات مشخص
  • امکان نمایش در روزهای مشخص هفته
  • امکان دسترسی به هدفمندترین مشتریها
  • امکان شروع با کمترین بودجه
  • هزینه تبلیغات مناسب نسبت به سایر روشها

آیا واقعا تبلیغات در گوگل میصرفد؟

یک سوال خیلی از افرادی که در زمینه تبلیغات گوگل فعالیت نداشته اند این است که آیا واقعا تبلیغ گوگل می صرفد؟ از چند نظر میتوان به این سوال پاسخ داد. اول اینکه قطعا شما نیز قبول دارید کاربری که به دنبال خدمات یا کالای شما در گوگل جستجو میکند یک مشتری کاملا هدفمند برای کسب و کار شماست. پس اولین موضوع این است که شما توسط هیچ سرویس دیگری نمیتوانید با این دقت مشتریان هدفمند خود را پیدا کنید. حال در بحث هزینه ها باید در نظر داشت که هزینه هر کلیک در گوگل ادوردز بطور متوسط میتواند مبلغی بین 50 تا 400 تومان باشد (این مبلغ بطور متوسط است). و اگر بخواهیم این مبلغ را با هزینه های تبلیغاتی سرویسهای ارائه دهنده تبلیغات کلیکی مقایسه کنیم میدانیم که قیمت هر کلیک در تبلیغات کلیکی نیز بین 200 تا 400 تومان است، ضمن اینکه درصد بالایی از کاربرانیکه سیستمهای تبلیغات کلیکی برای شما ارائه میدهند، مشتریان هدفمند شما نیستند و شاید صرفا از نوع بنر شما خوششان آمده است (البته در سیستمهای کلیکی میتوان درصدی هم بعنوان تقلب در نظر گرفت). پس اگر از این دید نیز به قضیه نگاه کنیم متوجه میشویم که تبلیغات در گوگل نسبت به سایر روشهای تبلیغات اینترنتی هم از نظر هزینه و هم از نظر هدفمندی میتواند کاملا به صرفه باشد. در واقع شما نمیتوانید در هیچ روش تبلیغاتی دیگری با این هزینه معقول برای هر کلیک مشتری هدفمندی را بیابید که کاملا آمادگی خرید کالا یا خدمات شما را دارد، چرا که خود او به دنبال کالا یا خدمات شما بوده و آن را جستجو کرده است.

موضوع دیگری که بسیار اهمیت دارد این است که خدمات تبلیغات در گوگل که توسط رایاطرح ارائه میشود بصورت کاملا حرفه ای و با تکنیکهای خاص کاهش هزینه همراه هستند و قطعا هزینه کلیک شما میتواند بسیار پایینتر از قیمت متوسط کلیک باشد که در بالا اشاره شد.

تبلیغ در گوگل

ما در کاهش هزینه های تبلیغ گوگل تخصص داریم!

تبلیغات گوگل اگر بصورت حرفه ای و تخصصی انجام نشود هزینه بر بوده و میتواند به زودی بودجه تبلیغاتی شما را به اتمام برساند. رایاطرح در تمامی سرویسهای ارائه شده بصورت دقیق در ایجاد و مدیریت تبلیغات از تکنیکهای کاهش هزینه کلیک استفاده می کندو قطعا در صورت انتخاب سرویس گوگل ادوردز توسط ما هزینه های کلیک شما بصورت چشمگیری کاهش خواهد یافت.
مقایسه سئو با تبلیغ گوگل
سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و روشی است که در آن سعی میشود با تکنیکهای خاصی یک سایت یا یک صفحه را برای کلمات کلیدی خاصی بهینه کرد بطوریکه اگر کسی آن کلمات کلیدی خاص را جستجو کند سایت شما در رتبه های بالای جستجو ظاهر شود. قطعا اگر این اتفاق بیفتد شما میتوانید به خیل عظیمی از مشتریان هدفمند خود دست یابید پس چرا باید برای تبلیغ در گوگل هزینه کرد و به جای آن به سئوی سایت نپرداخت؟
واقعیت این است که بله اگر سایت بتواند از طریق سئو در رتبه های بالای جستجو قرار گیرد، میتوان مشتریان هدفمند را بدون صرف هزینه تبلیغات گوگل به سایت هدایت نمود ولی اگر بخواهیم تخصصی تر پاسخ دهیم: سئو یک کار هزینه بر است و برای قرار گرفتن در رتبه های بالا نیاز به هزینه کردن دارد، گاه برای قرار گرفتن در کلمات کلیدی پر رقابت شما باید میلیونها تومان هزینه کنید تا سایت در صفحه اول ظاهر شود ولی در اوردز شما با یک سرمایه گذاری کم نیز میتوانید در نتایج برتر جستجو باشید. موضوع بعد اینکه سئو یک مسئله زمانبر بوده و میتواند برای کلمات کلیدی خاصی در صورت فعالیت مستتمر و استفاده از تکنیکهای خاص ماهها زمان ببرد تا در نتایج بالا ظاهر شود در صورتیکه در روش تبلغ گوگل شما هر لحظه که بخواهید میتوانید در صفحه اول گوگل ظاهر شوید. نکته بسیار مهم دیگری نیز وجود دارد و اینکه گستردگی کلمات کلیدی در سئو محدود است، مثلا فرض کنید شما در زمینه "ساعت مچی" فعالیت میکنید و سایت شما نیز در عبارت "خرید ساعت" از طریق سئو در رتبه های بالا می باشد ولی شما توسط گوگل ادوردز علاوه بر "خرید ساعت" میتوانید در عبارتهایی مانند فروش ساعت ، ساعت مچی ، ساعت مردانه ، ساعت زنانه و دهها یا صدها عبارت کلیدی دیگر نیز در رتبه های بالا قرار بگیرید و همانطور که میبینید گستردگی کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل میتواند بسیار زیاد باشد.
موضوع دیگری نیز وجود دارد و آن اینکه کاربران و جستجوگران گوگل به تبلیغات گوگل عادت کرده اند و عملا تبلیغ کنندگان گوگل را شرکتهای معتبری در آن زمینه میدانند که برای کسب و کار خود هزینه میکنند. بنابراین یک بار روانی نیز از طرف جستجوگران گوگل وجود دارد که با تبلیغات در گوگل به کسب و کار شما بیشتر اعتماد میکنند.
از موارد بالا میتوان نتیجه گرفت قطعا سئو و تلاش برای قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل بصورت طبیعی موضوعی است که باید به آن توجه شود و جزو یکی از پلنهای بازاریابی هر شرکتی باشد ولی در کنار آن تبلیغ در گوگل نیز بعنوان یک شورتکات و راه میانبر میتواند در طول این مدت کسب و کار شما را هر چه سریعتر به کاربران هدفمند بیشتری معرفی نماید. 

چرا رایاطرح را برای برای گوگل ادوردز انتخاب کنیم؟

حتما شما نیز میتوانید با یک جستجوی ساده به تعداد زیادی از شرکتهایی که در زمینه تبلیغات گوگل فعالیت میکنند دست یابید، ولی از بین این شرکتها چرا باید رایاطرح را انتخاب نمایید؟ رایاطرح بعنوان یک شرکت حرفه ای فعال در زمینه IT از سال 88 همواره سعی کرده است تا راه حل های استراتژیک و خاصی را برای مقوله های IT مطرح نماید. تبلیغ در گوگل شاید در نگاه اول یک موضوع ساده بنظر بیاد ولی برخلاف تصور یک مسئله کاملا تخصصی است. هر مبحث تبلیغاتی در صورتیکه بهینه سازی نشود باعث اتمام سریع بودجه تبلیغاتی میشود. تبلیغ در گوگل نیز از این موضوع مستثنی نبوده و در صورت مدیریت اشتباه و یا اجرای معمولی میتواند به سادگی و در اسرع وقت بودجه تبلیغاتی شما را به اتمام برساند. شرکت عصر رایانه در طول نزدیک به یک دهه فعالیت خود سعی بر ارائه راه حلهای کاربردی در زمینه های مختلف آی تی نموده است و در زمینه گوگل ادوردز نیز ما با داشتن دانش تخصصی و اجرای کمپینهای حرفه ای و مانیتور کردن مداوم آنها میتوانیم کم هزینه ترین کلیکها را برای شما به ارمغان آوریم. گوگل ادورزدز قطعا تاثیرگذارترین روش تبلیغات اینترنتی است و در صورت مدیریت صحیح میتواند شما را به مشتریان بیشتری معرفی نماید.
بسیار متفاوت است اینکه با یک میزان بودجه تبلیغاتی ثابت به جای معرفی شدن به 1000 مشتری به 2000 مشتری هدفمند معرفی شوید. این کاریست که ما در رایاطرح انجام میدهیم. یعنی کاهش هزینه کلیکهای تبلیغاتی شما. این سرویس بصورت عمومی بر روی تمام پلنهای رایاطرح یکبار اجرا میشود و در صورتیکه بخواهید بصورت تخصصی تر و با مانیتور مداوم روزانه صورت بگیرید میتوانید از سرویس اختصاصی "مدیریت تبلیغات گوگل"  استفاده نمایید.

با رایاطرح بیشتر دیده میشوید! بیشتر میفروشید! بیشتر سود میکنید!

حتما ویدئوی کوتاه زیر را ببینید:
برای تبلیغات فردا دیر است! هر روز صدها نفر کسب و کار شما را در گوگل جستجو می کنند.
همین امروز به اولین گزینه تبدیل شوید!
تبلیغ در گوگل
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ کارشناسان ما در شرکت عصر رایانه شما را تا رسیدن به بهترین نتیجه یاری خواهند نمود.
هم اکنون با ما تماس بگیرید
33369316 - 041
پرسش و پاسخ گوگل ادوردز
فعال شدن تبلیغ گوگل چقدر زمانبر است؟
معمولا راه اندازی و تنظیم اولیه اکانت شما در صورتیکه برای اولین بار سفارش میدهید 1 روز کاری زمان می برد. در صورتیکه قصد تمدید یا شارژ اکانت خود را داشته باشید سعی میکنیم در کمتر از یک روز این کار انجام گیرد. در برخی موارد شارژ یا تمدید اکانت حتی در کمتر از 1 ساعت نیز انجام میگیرد.
آیا ایران برای استفاده از تبلیغات در گوگل تحریم است؟
بله، اما بدین معنی که دامنه های سایت هایی که مشخصا مربوط به ایران باشند، حق تبلیغ در گوگل را ندارند، بدین معنی که اگر سایت شما دامنه .ir داشته باشد، شما نمی توانید از خدمات تبلیغات در گوگل استفاده کنید، اما چنانچه دامنه وب سایت شما غیر از .ir باشد، این امکان برای شما وجود دارد، و نمایش تبلیغ شما هم در ایران و هم در سایر کشورهای جهان امکان پذیر خواهد بود.
آیا خودم به صفحه تبلیغات در گوگل خود دسترسی دارم؟
نحوه شارژ تبلیغات در گوگل به این صورت است که یا بایستی اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل خریداری کنید و یا اینکه از پکیج های عمومی تبلیغات در گوگل استفاده کنید. در صورتیکه اکانت اختصاصی را انتخاب کنید، دسترسی مستقیم به شما داده خواهد شد و شما از طریق رایاطرح یا بطور مستقیم توسط خودتان می توانید تبلیغ خود را ویرایش و اطلاعات نمایش ها، هزینه ها و کلیک ها را مشاهده کنید.
هر پلن تبلیغاتی برای چند روز شارژ دارد؟
این دقیقا به هزینه کلیک های شما و ماکزیمم بودجه روزانه ای که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید بستگی دارد. در واقع بسته به مجموع هزینه کلیک های شما، بودجه تبلیغ گوگل تان تمام می شود. البته در نظر داشته باشید که تمام سرویسهای ارائه شده توسط رایاطرح از تکنیک کاهش نرخ کلیک برخوردار هستند و قطعا در صورتیکه رایاطرح را برای تبلیغ در گوگل انتخاب نمایید با مبلغ کمتری، مدت زمان بیشتری تبلیغ شما فعال خواهد بود.