طراحی قالب وردپرس فروش فایل

وردپرس فضایی را بوجود آورده است که میتوان از هر طریقی به کسب و کار در اینترنت پرداخت. با طراحی قالب وردپرس فروش فایل به راحتی میتوان یک سرویس فروش فایل حرفه ای راه اندازی کرد.

فایلهای دیجیتالی در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده اند. از این رو فروش این فایلها نیز رایج شده است. تقریبا میتوان هر گونه فایل دیجیتالی را به فروش رساند، بطوریکه خریدار پس از ثبت سفارش لینک دانلود را دریافت کرده و فایل مورد نظر را دانلود کند، از ویدئو و عکس گرفته تا ایبوک و افزونه و …. هر فایل دیگری.

file selling wordpress theme 650x563 - طراحی قالب وردپرس فروش فایل

در وردپرس برای راه اندازی سرویس فروش فایل میتوان از ۲ افزونه بسیار حرفه ای و تخصصی استفاده کرد. افزونه ووکامرس و افزونه ایزی دیجیتال دانلود. این دو افزونه به شما امکان فروش فایل را خواهند داد، بطوریکه کاربر با انتخاب فایل مورد نظر به سبد خرید وارد شده و پس از پرداخت موفق لینک دانلود را دریافت کند.

هر دو این افزونه ها برای راه اندازی سایت فروش فایل مناسب هستند ولی اگر قصدتان فقط فروش فایل است و ارسال به آدرس مشتری ندارید ترجیحا از افزونه ایزی دیجیتال دانلود استفاده کنید.

طراحی قالب وردپرس فروش فایل باید با توجه خاصی انجام پذیرد. نمیتوان یک قالب طراحی کرد و در تمام سایتهای فروش فایل از آن استفاده کرد. موضوعی که باید به آن توجه زیادی بشود نوع فایلهای فروشی در سایت است. لذا در طراحی قالب وردپرس فروش فایل حتما باید به موضوع سایت توجه کرد. یک سایت فروش کتاب الکترونیکی با یک سایت فروش فایل صوتی و یا یکی سایت فروش عکس باید از نظر طراحی تفاوتهای زیادی داشته باشند.

یکی از سایتهایی که ما در رایاطرح برای فروش فایل طراحی کرده ایم سایت پیکسلیکس است. این سایت، یک سایت فروش عکس بوده و قالب وردپرس آن نیز با تم عکس طراحی شده است.

اگر قصد راه اندازی سایت فرش فایل دارید جهت مشاوره طراحی قالب وردپرس فروش فایل با ما تماس بگیرید.