طراحی قالب وردپرس فروشگاهی

وردپرس یک سیستم همه فن حریف است. با یک طراحی قالب وردپرس حرفه ای شما میتوانید هر نوع سایتی که میخواهید را داشته باشد. یکی از انواع سایتهایی که در سالهای اخیر بسیار رواج یافته است، سایتهای فروشگاهی هستند. وردپرس بعنوان قویترین سیستم مدیریت محتوای دنیا که بیش از یک چهارم سایتهای دنیا از این پلتفرم استفاده میکنند در زمینه ایجاد سایت فروشگاهی نیز پیشقدم بوده و سرویس بسیار حرفه ای و خاصی بنام ووکامرس را برای راه انداری فروشگاه اینترنتی ارائه کرده است.

eshop wordpress theme - طراحی قالب وردپرس فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی بعنوان یکی از مهمترین پلتفرم های کسب و درآمدی در دیجیتال مارکتینگ می باشد. همه افرادی که یک فروشگاه حقیقی دارند میتوانند با ایجاد نسخه مجازی و اینترنتی فروشگاه خود، درآمد خود را متحول کنند. گاه درآمدی که میتوان از فروشگاههای اینترنتی کسب کرد، قابل مقایسه با درآمدهای فروشگاه حقیقی و مغازه نیست و در چند سال اخیر همواره فروشگاه اینترنتی در زمره پولسازترین کسب و کارهای دنیا دسته بندی شده است.

رایاطرح یک سیستم فروشگاه ساز اینترنتی رائه میدهد که در این سیستم ما نیز از ووکامرس و وردپرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی استفاده کرده ایم. برای این سیستم ۳ قالب اختصاصی طراحی کرده ایم که هر کدام دارای ویژگیهای خاص خود بود و بسیار حرفه ای می باشند که اطلاعات آن و دموی هر کدام از قالبها را میتوانید در صفحه فروشگاه ساز اینترنتی ما ببینید.

ووکامرس بعنوان هسته فروشگاه ساز در وردپرس می باشد. موفقیت افزونه ووکامر س به قدری بود که سیستم وردپرس این افزونه را از صاحبان آن خریداری کرد و هم اکنون ووکامرس بصورت رسمی توسط خود وردپرس پشتیبانی میشود.

طراحی قالب وردپرس فروشگاهی باید بصورت حرفه ای و با توجه به مباحث UX طراحی گردد. توجه داشته باشید که در بحث فروشگاه اینترنتی یکی از مهمترین هدفهای طراح، رساندن کاربران و بازدیدکنندگان به مرحله خرید است. یک سایت فروشگاه حرفه ای میتواند بگونه ای طراحی شود که کاربر را در هر مرحله به مرحله بعد راهنمایی کند و در واقع امروز تمام فعالان تجارت الکترونیک دنیا بیشتر به دنبال افزایش تجربه کاربری و UX سایت خود هستند تا زیبایی آن.

 

ما در رایاطرح با داشتن تجربه بسیار بالا در زمینه طراحی انواع فروشگاههای اینترنتی میتوانیم بهترین نمونه قالب وردپرس فروشگاهی را برای شما طراحی کنیم. قالبهای طراحی شده توسط رایاطرح بصورت اختصاصی و از صفر تا ۱۰۰ توسط طراحان و برنامه نویسان ما اجرا میشود و تاکنون همیشه نتیجه کار یک قالب فوق حرفه ای بوده است.

اگر قصد راه اندازی یک سایت فروشگاهی دارید و به دنبال طراحی قالب وردپرس فروشگاهی هستید حتما با بخش طراحی سایت رایاطرح تماس بگیرد.