نرخ تبدیل پیشنهاد رایگان
ویدئوی افزایش فروش و نرخ تبدیل در فروشگاههای اینترنتی

چرا کاربران از فروشگاه شما خرید نمی کنند؟ امروز مشکل اصلی فروشگاههای ایران کمبود فروش است. در این ویدئو راهکارهای عملی و جدیدترین تکنیکهای افزایش نرخ تبدیل فروش در فروشگاههای اینترنتی را آموزش میدهیم.

پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

  • تیم رایاطرح
  • ۴ شهریور ۱۳۹۹
  • کسب و کار اینترنتی
  • ۰
  • ۶۳۰

در سیستم های همکاری در فروش همواره یکی از مهمترین مسائل از طرف افیلیت مارکترها بررسی میزان پورسانت و کمیسیون آن سیستم همکاری در فروش است. در واقع همکاری کردن با یک شرکت در زمینه افیلیت مارکتینگ برای همکار باید صرفه اقتصادی داشته باشد تا همکار نیز ترغیب به فعالیت بیشتری شود.

همین موضوع ویژگی و دلیل اصلی برنده برنده بودن اینگونه سیستمهاست. سیستمهای ارائه دهنده همکاری در فروش میدانند هرچقدر جذابیت و درآمد بیشتری به همکارانشان بدهند آنها فعالیت بیشتر و باکیفیت تری خواهند داشت و نتیجه این موضوع برای هر دو طرف دارای سود خواهد بود.

اگر به همکاری در فروش علاقمند باشید و یا اخبار این حوزه را دنبال کنید حتما میدانید که دیجی کالا نیز سیستم همکاری در فروش خود را چند وقتی است که ارائه کرده. است. اگر میخواهید در سیستم کسب درآمد دیجی کالا فعالیت کنید ابتدا باید شرایط همکاری با دیجی کالا را بدانید. یکی از این شرایط میزان پورسانت دیجی کالا برای همکاران می باشد.

چگونه جدول کمیسیون دیجی کالا را مشاهده کنیم؟

اگر در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا عضو هستید میتوانید در پنل همکاری در فروش دیجی کالا از بخش منوی سمت راست بر روی لینک “تعرفه کمیسیون” کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

commision1 - پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

اگر هنوز در سیستم کسب درآمد از دیجی کالا عضو نشده اید برای مشاهده پورسانت دیجی کالا این مقاله را تا انتها بخوانید.

در این مقاله قصد دارم جدول کمیسیون دیجی کالا برای همکاران را نمایش دهم تا در صورتیکه هنوز با این سیستم بصورت کامل آشنا نشده اید بتوانید تا حدودی میزان درآمد ها را محاسبه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه میزان کمیسیون های دیجی کالا با برخی رقبای خارجی مانند آمازون خواهیم پرداخت.

آیا کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا برای همه ثابت است؟

پاسخ این سوال خیر است. دیجی کالا برای ترغیب همکاران به فعالیت بیشتر 3 سطح کاربری تعریف کرده است.

digikala level - پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

سطح برنزی

همه چیز اینجا شروع می شود. هر کاربری که در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا عضو میشود دارای سطح کاربری برنزی است.

سطح نقره ای

دومین سطح کاربری نقره ای است. سطح کاربری نقره ای زمانی اتفاق می افتد که تعداد سفارش های شما در ماه به بیش از ۷۰۰ سفارش برسد. معمولا کمیسیون های این سطح 2 درصد بالاتر از سطح کاربری برنزی است. (البته در برخی دسته های کالایی کمیسیون های دو سطح کاربری برنزی و نقره ای با هم برابرند)

سطح کاربری طلایی

اینجا جایی است که بیشترین سود از همکاری در فروش حاصل می شود. سطح کاربری طلایی زمانی اتفاق می افتد که تعداد سفارش های شما در ماه به بیش از 1700 سفارش برسد. معمولا کمیسیون های این سطح 2 درصد بالاتر از سطح کاربری نقره ای و در نتیجه 4 درصد بالاتر از سطح کاربری برنزی است.

کمترین و بیشتری مقدار پورسانت همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

کمترین میزان پورسانت دیجی کالا 2 درصد می باشد و بیشترین میزان پورسانت در سطح برنزی 20 درصد، در سطح نقره ای 22 درصد و در سطح طلایی تا 26 درصد است.

پورسانتهای دیجی کالا بر اساس گروه کالایی یا دسته بندی ها متفاوت است و برخی دسته بندی ها دارای پورسانت بیشتر و برخی دیگر پورسانت کمتری دارند.

جدول کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا

تصویر زیر جدول کامل پورسانتهای همکاری در فروش دیجی کالا برای سطح برنزی می باشد. در مقابل هر دسته بندی کالایی میزان کمیسیون آن دسته بندی را مشاهده می کنید.

digikala commissions table rayatarh - پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

بیشترین میزان کمیسیون ریالی چقدر است؟

در هر کالا بیشترین میزان کمیسیون ریالی آن 2 میلیون ریال یا 200 هزار تومان می باشد. یعنی پورسانت یک کالا حتی اگر از نظر درصدی بیشتر از 200 هزار تومان باشد دیجی کالا مبغ 200 هزار تومان به شما پرداخت خواهد کرد.

بعنوان مثال فرض کنید از طریق لینک افیلیت شما یک ساعت مچی با مبلغ 1200000 یک میلیون و دویست هزار تومان خریداری شد. طبق جدول فوق کمیسیون ساعت 20 درصد است، یعنی کمیسیون کالا باید 240 هزار تومان باشد ولی شما نهایتا 200 هزار تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد که البته همین مقدار نیز برای یک ساعت مچی کاملا مناسب است. البته این محدودیت فقط برای یک عدد کالا می باشد، یعنی اگر کاربری 2 عدد از این ساعت خریداری نماید پورسانت 2 عدد یعنی 400 هزار تومان را دریافت خواهید کرد.

جدول کمیسیون همکاری در فروش شرکتهای خارجی

جدول کمیسیون فروشگاه آمازون

میزان کمیسیون فروشگاه آمازون برای افیلیت مارکتینگ از 1% تا 10% می باشد. البته آمازون بدلیل اینکه پلتفرمهای متنوعی دارد کمسیونهای مختلفی نیز برای سایر پلتفرمهایش دارد مثلا برای ثبت نام مشتری در سرویس Amazon Business مبلغ 15 دلار کمیسیون پرداخت میکند و …

d5BLV0isRiYi2FhvJz3S8Qx8yQH2 4c7n3yvx - پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

جدول کمیسیون فروشگاه والمارت

میزان کمیسیون افیلیت مارکتینگ affiliate marketing فروشگاه بزرگ والمارت نیز از 1% تا 10% می باشد.

walmart commissions rate - پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

نگاهی به مقایسه بالا نشان میدهد سیستم همکاری در فروش دیجی کالا از نظر میزان پورسانت افیلیت مارکتینگ نسبت به رقبای خارجی شرایط ایده آل و جذابی را ایجاد کرده است.

اگر هنوز از سیستم افیلیت مارکتینگ کسب درآمد نمی کنید پیشنهاد می کنیم برای شروع موفق سری به دوره آموزش همکاری در فروش همکاران برتر بزنید.

hb inline banner - پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا چقدر است؟

با عضویت در خبرنامه ایمیلی ما میتوانید در رشد کسب و کار خود قدم موثری بردارید!

مطالب مرتبط
محصولات مرتبط
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رایاطرح دارای گواهی تخصص در طراحی UI و UX از دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه شریف
رایاطرح
پادکست هفته
مدت زمان سئو چقدره و در چه مدتی میشه به صفحه اول گوگل رسید؟