We Don't Design a Website!
We Design a Business.
تیم متخصص طراحی سایت شرکت عصر رایانه

طراحی سایت شرکتی حرفه ای - شرکت عصر رایانه

امروز اینترنت مرز کسب و کارها را درنوردیده و قاعده بازی کسب و کار را کلا عوض کرده است. چه بسیار شرکتهای بزرگی که تا همین چند سال پیش فکر نمی کردند که روزی شرکتهایی کوچک فقط بخاطر داشتن یک بیزنس پلن اینترنتی و ایجاد کسب و کار آنلاین موفق بتوانند با آنها رقابت کنند و حتی در برخی موارد موفق تر از آنها شوند. امروز داشتن یک سایت برای تمامی کسب و کارهای آفلاین و سنتی نیز به یک الزام تبدیل شده است و مدیران هوشمند این ضرورت را درک کرده اند و متوجه شده اند که آینده متعلق به تکنولوژی های مدرن است و نمیتوان با روشهای سنتی به جنگ با تکنولوژی رفت. طراحی سایت شرکتی اولین اقدامی است که یک شرکت آفلاین در جهت شروع قدم گذاری به دنیای دیجیتال باید انجام دهد. امروز وب سایت شرکتی به یک پرستیژ تبدیل شده است و حتی در کارت های ویزیت نیز گاهی دیده میشود به جای آدرس شرکت آدرس وبسایت نوشته می شود. اما همین قدم اول در صورتیکه به درستی انجام نپذیرد، حضور شما در دنیای دیجیتال را به یک حضور کمرنگ و گاه بی ثمر تبدیل خواهد کرد. امروز طراحی سایت چیزی فراتر از یک طرح و چند خط کدنویسی می باشد و اگر ترکیب هنر و علم بخوبی صورت نگیرد سایت شما نشانگر پرستیژ کاری شما نخواهد بود. امروز بسیاری از شرکتها به جای داشتن دفتر های بزرگ و به جای هزینه های زیاد طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار خود به داشتن یک وبسایت حرفه ای فکر میکنند و مدیران هوشمند میدانند که اهمیت طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای و با پرستیژ شاید فراتر از اهمیت دکوراسیون دفتر کار شرکت باشد. 
رایاطرح دارای گواهی تخصص در طراحی UI و UX از دانشگاه صنعتی شریف

رایاطرح دانشگاه صنعتی شریف

طراحی قالب وردپرس

آخرین تکنولوژی طراحی

طراحی قالب وردپرس

طراحی ریسپانسیو

طراحی قالب وردپرس

کد نویسی استاندارد

طراحی قالب وردپرس

یکسال پشتیبانی فنی

چه تخصصی داریم؟
تیم طراحی رایاطرح بعنوان یک تیم با تجربه و حرفه ای و با داشتن دانش به روز میتواند بهترین نمونه کار ممکن را در زمینه کاری شما طراحی نماید. طراحی سایت شرکتی امروز چیزی بیشتر از یک طرح گرافیکی و چند خط کد نویسی می باشد، در طراحی امروز در صورت نداشتن دانش کافی در زمینه UX و تجربه کاربری امکان ارائه طرحی که بتواند شما را به تمام نیازها و خواسته هایتان برساند وجود نخواهد داشت. ما در رایاطرح با داشتن دانش کافی هم در زمینه گرافیک و UI و هم در زمینه تجربه کاربری و UX امکان ارائه کاربردی ترین نمونه سایت های تجاری را داریم. کلیه مراحل طراحی از شروع طرح گرافیکی تا کد نویسی و اتمام طرح کاملا با مشورت و مشاوره مشتری صورت میگیرد و ما در تمامی مراحل طراحی از نظرات و خواسته های شما پیروی خواهیم کرد و آنها را به بهترین نحوه ممکن اجرا خواهیم نمود. رایاطرح این اطمینان را به شما میدهد که پس از تکمیل کار، سایت شرکت شما دقیقا مورد نظر شما خواهد بود.

برای طراحی سایت شرکت خود همین امروز با ما تماس بگیرید

ویژگی های طراحی وب سایت توسط رایاطرح
  • مشاوره و مشورت کامل با کارفرما
  • ارائه نمونه و طرح اولیه قبل از اجرا
  • امکان بی نهایت ویرایش و تغییر در نمونه اولیه
  • طراحی توسط متخصصان دانشگاه صنعتی شریف
  • آخرین متدهای طراحی روز دنیا
  • طراحی کنترل پنل و بخش مدیریت حرفه ای و ساده
  • گرافیک و UI خیره کننده
  • UX و تجربه کاربری حرفه ای
  • کدنویسی بصورت کاملا clean و حرفه ای

یک ویژگی مهم سرویس طراحی وبسایت شرکتی رایاطرح

امروزه داشتن یک سایت کار خیلی سختی نیست و شما حتی میتوانید بصورت رایگان نیز یک سایت داشته باشید، چیزی که در کنار مباحث طراحی سایت خودنمایی میکند سئو و گرفتن ورودی از گوگل می باشد. شما حتی اگر بهترین و کاربردیترین سایت شرکتی را نیز داشته باشید در صورتیکه در نتایج جستجو در رتبه های خوبی نباشید و نتوانید به کاربر هدفتان برسید، سایت شما شکست خواهد خورد. یکی از ویژگیهای منحصر بفرد در طراحی وب سایت توسط رایاطرح امکان فوق العاده سئو حرفه ای بر روی سایت است. ما در رایاطرح سرویس ویژه ای با نام "سرویس فوق حرفه ای سئو داخلی وردپرس" داریم که در این سرویس نه تنها قالب سایت بلکه کل سایت شما را از نظر سئوی داخلی چک کرده و کلیه مشکلات سئوی داخلی سایت شما را برطرف میکنیم. در تمامی سایتهای شرکتی که توسط تیم رایاطرح طراحی میگردد سرویس سئوی داخلی نیز بصورت رایگان و کامل اجرا میشود و نیازی به خرید و پرداخت این سرویس ندارید. با اجرای سرویس سئوی داخلی بر روی سایت شرکت شما معمولا سرعت ساعت 3 الی 4 برابر بیشتر می شود، قالب سئو شده و اقدامات منحصر بفردی روی سایت انجام میشود که باعث میشود موتورهای جستجو اهمیت بیشتری به سایت شما بدهند. هزینه سرویس سئوی داخلی 280 هزار تومان می باشد که این سرویس بصورت رایگان بر روی تمامی سایت های شرکتی طراحی شده توسط ما اجرا میگردد. در نظر داشته باشید که امروز موفقیت یک سایت در کنار کاربردی بودن خود سایت به دستیابی به کاربران هدفش بستگی دارد و شما با انتخاب رایاطرح بعنوان طراح سایت شرکتی خودتان میتوانید از این سرویس نیز بهره مند شوید.
طراحی قالب وردپرس
طراحی قالب وردپرس

هزینه طراحی سایت شرکتی در رایاطرح

طراحی سایت شرکتی یک روند ثابت نداشته و میتواند از سایتی به سایت دیگر متغییر باشد، مثلا ممکن است شما یک سایت شرکتی فقط جهت معرفی خدمات شرکت خود نیاز دارید و شخص دیگری یک سایت شرکتی با امکان فروش آنلاین و طراحی فروشگاه اینترنتی نیز نیاز داشته باشد و یا شخصی دیگر نیاز به یک سایت شرکتی با یک ویژگی خاص و متفاوت باشد و یا .... همانطور که میبینید هر کدام از این نمونه ها نیاز به متدهای مختلف طراحی دارد و کار طراح نیز در هر پروژه ای متفاوت از دیگری است. از این رو نمیتوان برای طراحی یک سایت شرکتی یک قیمت ثابت مشخص نمود و قیمت طراحی در هر پروژه ای نسبت به قبلی میتواند متفاوت باشد. بطور کلی میتوان گفت هزینه طراحی وب سایت شرکتی در رایاطرح از 1.5 میلیون تومان شروع میشود و نسبت به بزرگی و تنوع پروژه به این مبلغ افزوده می شود. شما برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت مورد نظر خودتان میتوانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر در فرم باز شده توضیحات مختصری درباره نوع سایت شرکتی که میخواهید ارائه نمایید. کارشناسان ما سریعا هزینه طراحی سایت شما را محاسبه کرده و به شما اطلاع خواهند داد.  

ما در تحلیل UX تخصص داریم!

ما در طراحی های خود به مواردی عمیق تر از زیبایی و کاربردی بودن می پردازیم. ما ابتدا به شناسایی اینکه کاربران شما دقیقا چه چیزی از سایت شما میخواهند و درک اینکه چه عواملی باعث افزایش انگیزه آنها برای استفاده از خدمات شما میشود می پردازیم. سپس مطمئن می شویم وب سایت شما تمام نیازها و انگیزه های لازم در کاربرانتان را فراهم نماید.

اهمیت وبسایت در موفقیت کسب و کار شما

امروز وب سایتها تمام معادلات کسب و کارهای سنتی را بهم زده اند و داشتن یک سایت زیبا و کارا میتواند هر چه سریعتر شرکتها را به آستانه موفقیت در دنیای دیجیتال برساند. موضوعی که برخی از مدیران شرکتها به آن توجه نمی کنند موضوع پیشرفت و هوشیار شدن کاربران اینترنت در ایران است. شاید تا چند سال گذشته داشتن خود سایت مسئله بود و مسائل فنی مانند دانش UI و UX آنچنان مطرح نبود. ولی امروز کاربران اینترنت ایران در طی سالیان طولانی استفاده از اینترنت کاملا متخصص شده اند. کاربران ایرانی به راحتی و در عرض چند ثانیه میتوانند تشخیص دهند که این یک سایت حرفه ای است و یا خیر! بله، برای اینکه ثابت کنید شما یک شرکت حرفه ای هستید فقط چند ثانیه فرصت دارید و اگر نوع طراحی سایت شرکتی شما بگونه ای باشد که نتواند حس حرفه ای بودن و پرستیژ کسب و کار شما را به بازدیدکننده القا نماید، عملا پروژه طراحی سایت شما با شکست مواجه شده است. در این میان همچنان مدیرانی هستند که در برابر این تغییر مقاومت میکنند و سعی در وارد کردن تجربیات سنتی خود در این بازار دیجیتال مدرن هستند، ولی تجربه زیاد ما در طول بیش از 10 سال فعالیت در دنیای دیجیتال ثابت کرده است که در طراحی سایت همواره باید با ترند غالب بر جامع همراه شد و سعی بر ارائه وبسایتی نمود که بتواند هم زیبایی را به کاربر القا نماید و هم کارایی لازم را داشته باشد.

چرا رایاطرح

در طراحی سایت توسط ما طرح تکمیل شده دقیقا همان طرح گرافیکی مورد نظر شما خواهد بود و شما میتوانید در طرح اولیه بینهایت تغییر و ویرایش داشته باشید تا به طرحی که مد نظرتان است برسید. رایاطرح (شرکت عصر رایانه) بعنوان یک شرکت فعال در حوزه ای تی با بیش از یک دهه تجربه همواره سعی کرده است که خود را به دانش روز مجهز نماید. امروز در موضوع طراحی سایت در صورتیکه شرکتها دانش به روز نداشته باشند امکان تشخیص ترند طراحی غالب را نخواهند داشت و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از طراحی هایی که حتی جدیدا صورت میگیرد چشم نواز نبوده، چرا که همچنان از ترندهای قدیمی استفاده میشود. رایاطرح در طراحی سایت شرکتی ابتدا با مشخص کردن اهداف سایت و اهداف کاربران سایت و طراحی پرسوناهای مختلف شروع به تحلیل UX سایت نموده و سپس در مرحله بعد با تحقیق در زمینه کسب و کار شما سعی در ارائه یک گرافیک و UI زیبا و خیره کننده می نماید. رایاطرح دارای گواهی تخصص در طراحی سایت از دانشگاه صنعتی شریف می باشد. کلیه سایت های طراحی شده توسط رایاطرح دارای یکسال پشتیبانی رایگان میباشند و در صورت بروز هرگونه مشکل تیم پشتیبانی رایاطرح به راحتی مشکلات را برطرف خواهند نمود. سایتهایی که بصورت اختصاصی در رایاطرح طراحی میشوند کاملا توسط متخصصان سئوی شرکت بررسی شده و تکنیکهای به روز سئو روی آنها اجرا میشود.

طراحی سایت شرکتی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote