نرخ تبدیل پیشنهاد رایگان
ویدئوی افزایش فروش و نرخ تبدیل در فروشگاههای اینترنتی

چرا کاربران از فروشگاه شما خرید نمی کنند؟ امروز مشکل اصلی فروشگاههای ایران کمبود فروش است. در این ویدئو راهکارهای عملی و جدیدترین تکنیکهای افزایش نرخ تبدیل فروش در فروشگاههای اینترنتی را آموزش میدهیم.

آموزش بهینه سازی محتوا برای چند کلمه کلیدی! آموزش ویدئویی سئو

 • امید
 • ۶ آذر ۱۳۹۶
 • سئو محتوایی
 • ۲
 • 609

سئو سایت و بهینه سازی محتوا تکنیکهای خیلی زیادی دارد. در واقع شما با استفاده از روشهای خاص محتوا نویسی میتوانید محتوای سایت خود را سئو کنید و باعث افزایش رتبه پست مورد نظر در گوگل شوید.

یکی از تکنیکهایی که امروز قرار است به شما آموزش دهم، آموزش سئو محتوا برای چند کلمه کلیدی است. در واقع در این آموزش ویدئویی خواهیم آموخت چگونه یک پست را برای چند کلمه کلیدی بهینه کنیم به گونه ای که در جستجوی هر کدام از این کلمات پست ما جزو رتبه های بالای گوگل باشد.

اگر شما هم به این موضوع علاقمند شدید و دوست دارید نحوه بهینه سازی محتوا برای چند کلمه کلیدی را فرا گیرید توصیه میکنم ویدئوی زیر را از بخش آکادمی رایاطرح مشاهده نمایید.

تکنیک بهینه سازی محتوا برای چند کلمه کلیدی:

ابتدا باید در نظر داشته باشید که ما در این تکنیک میخواهیم چند کلمه کلیدی را مورد هدف قرار دهیم ولی رمز موفقیت این تکنیک استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و همچنین کلماتیست که رقابت کمی دارند. در واقع ما چند عبارت کلیدی که رقابت کمتری دارند و تعداد جستجوی پایینی دارند را در یک پست بهینه میکنیم و مجموع جستجوی آنها باعث میشود نوشته شما دارای آمار ورودی خوبی از گوگل باشد.

توضیح مختصر ویدئو برای بهینه سازی محتوا بدین شکل است که ابتدا یک عبارت کلیدی اصلی خود را انتخاب میکنیم و فراموش نکنید که این عبارت کلیدی باید دارای رقابت کمتری باشد مثلا اگر در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت داریم در این تکنیک نباید کلماتی مانند “دکوراسیون” یا “کابینت” را تارگت قرار داد بلکه عبارتهای کم رقابتی مانند “مدل کابینت جدید” را هدف قرار میدهیم و این عبارت را بعنوان عبارت کلیدی اصلی خود انتخاب میکنیم.

پس از آن وارد اکانت گوگل ادوردز خود شده و وارد قسمت keyword planner می شویم. در این قسمت عبارت کلیدی اصلی خود را مینویسیم و جستجو میکنیم. کیورد پلنر تعداد جستجوی عبارت مورد نظر را به همراه پیشنهادات مرتبط این عبارت نشان میدهد. ما از بین پیشنهادات گوگل ۳ عبارت دیگر که جستجو و رقابت پایینی دارند و همچنین بسیار مرتبط با عبارت اصلی ما می باشند را انتخاب میکنیم.

اگر سایتتان وردپرسی است این آموزش را میتوان بعنوان یک پست در زمینه سئو وردپرس برای محتوای جدید نیز در نظر گرفت. ۳ عبارت مرتبط جدید را به همراه تارگت اصلی خود که “مدل کابینت جدید” می باشد در قسمت نوشتن پست وردپرس وارد کرده و ابتدا یک عنوان که بتواند تمام این ۴ عبارت کلیدی را در بر گیرد انتخاب میکند. نحوه انتخاب عنوان مناسب در ویدئو توضیح داده شده است.

سپس یک متا دیسکریپشن برای آن مینویسیم. پس از آن به بهینه سازی محتوا می پردازیم. ابتدا تمام ۴ عبارت کلیدی اصلی را در تگ h2 قرار میدهیم، این کار باعث میشود گوگل اهمیت بیشتری به این عبارتها درمتن شما بدهد. یکی از ویژگیهای دیگر استفاده از این تکنیک این است که در واقع با این روش ساختار پست ما تشکیل میشود، چرا که ما از عبارتهای کلیدی بعنوان زیر عنوانهای نوشته استفاده میکنیم و برای تکمیل پست کافیست توضیحات مرتبط در زیر هر عبارت بنویسیم.  پس شروع به نوشتن توضیحات مرتبط با هر عبارت کلیدی زیر آن می کنیم و در نوشتن توضیحات سعی میکنیم یکی دوبار از خود عبارت نیز استفاده نماییم. (به هیچ عنوان از تکرار اضافی و بی جای کلمات کلیدی در واقع keyword stuffing نکنید )

(keyword stuffing چیست؟: کیورد استافینگ یعنی تکرار بیش از حد کلمات کلیدی در یک نوشته به جهت تلاش برای دستکاری در رتبه بندی گوگل )

در صورتیکه بتوانید توضیحات با کیفیتی بنویسید این پست شما تبدیل به یک محتوای با کفیت میشود که برای ۴ عبارت کلیدی میتواند برای سایت شما بازدید کننده به ارمغان بیاورد.

تمامی این موارد در ویدئوی بالا بصورت کامل توضیح داده شده است.

اگر هنوز ویدئوی بالا را ندیده اید پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

اگر نظری درباره این تکنیک دارید و یا همچین صفحه ای را برای چند کلمه کلیدی بهینه کرده اید در قسمت نظرات آدرس صفحه خود را برای ما نیز بفرستید.

آموزش بهینه سازی محتوا برای چند کلمه کلیدی! آموزش ویدئویی سئو
4.8 (95.56%) 9 votes
مطالب مرتبط
دیدگاه های مطلب
۲ دیدگاه برای این نوشته
 • Sirwan گفت:

  ممنون از شما با وجود اینکه خیلی در مورد سئو مطالعه دارم و این‌هارا میدانستم‌اما یاداوری خوبی بود و ممنون از زحمتی که کشیدید ، من اتفاقی با شما از طریق اینستا با سایتتون اشنا شدم و ارزوی موفقیت دارم براتون

 • آموزش وردپرس گفت:

  سلام خیلی ممنون از سایت بی نظیرتان
  آموزش های سایت شما بسیار روان و خوانا نوشته شده است
  به امید موفقیت های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *