طراحی قالب وردپرس ارزان

وردپرس امروز بدون شک قویترین سیستم مدیریت محتوا است. در موضوع طراحی قالب وردپرس موارد خیلی زیادی مطرح میشوند. اما یکی از این موارد که همیشه مورد نظر افراد و مدیران سایتها است ، طراحی قالب وردپرس ارزان است. شاید در دید اول اینگونه نظر برسد که چون وردپرس خود یک سیستم رایگان است پس باید طراحی قالب برای این سیستم هم بسیار ارزان باشد ولی واقعیت این است که امروز طراحی قالب وردپرس صرفا یک گرافیک ساده و چند خط کد نویسی نیست. بلکه باید تمام تکنیکهای UX و تجربه کاربری نیز مورد توجه قرار گیرد تا سایت بتواند به نتیجه ای که میخواهد برسد.

پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال طراحی سایت وردپرس ارزان هستید میتوانید از قالبهای آماده استفاده کنید، چرا که معمولا طراحی های خیلی ارزان بسیار غیر حرفه ای بوده و همچنین هرگز دارای پشتیبانی مطلوب نخواهند بود.

در نظر داشته باشید که امروز در بحث دیجیتال مارکتینگ و بخصوص طراحی سایت موضوع مهمی بنام پشتیبانی وجود دارد که باید اهمیت زیادی به آن داده شود.

فرض کنید شما سایتی با بازدید مناسب دارید و یک روز مشکلی از نظر طرح برای سایت شما بوجود بیاید. در این شرایط اگر از شرکت طراحی وب سایت حرفه ای استفاده کرده باشید در کمترین زمان ممکن میتوانید از خدمات پشتیبانی آن استفاده نموده و مشکل سایت خود را شاید در کمتراز چند ساعت برطرف نمایید.

ولی اگر از یک طراحی ارزان و بدون پشتیبانی استفاده کرده باشید ممکن سایت شما بخاطر این موضوع چندین روز بصورت مشکل دار بماند.

cheap wordpress theme - طراحی قالب وردپرس ارزان

 

طراحی ارزان، گران تمام می شود

این یک واقعیت است که همواره طراحی ارزان، گران تمام میشود. دلیل این کار این است اولا در طراحی قالب وردپرس ارزان معمولا تعداد دفعات review و یا ویرایش قبل از طراحی کم است و در نهایت شما قالبی تحویل میگیرد که شاید فقط 50 درصد با معیار هایی که میخواستید مطابقت دارد. اینگونه قالبها معمولا پس از گذشت چند ماه بر روی مدیر سایت به شدت از نظر روحی که علی رغم هزینه کردن، قالب سایت باب میل او نشده است تاثیر گذاشته و چندین نمونه را میتوان ارائه نمود که پس از چند ماه اقدام به باز طراحی سایت کرده اند .

این موضوع باعث یک هزینه اضافی و دوباره خواهد شد.

موضوع دومی که چرا طراحی ارزان، گران تمام میشود این است که در بالا اشاره کردم ممکن است سایت شما دچار مشکل بشود و در این شرایط طراح سایت که پشتیبانی ندارد! پس مجبور میشوید که برای حل مشکل از شرکتهای دیگر استفاده کنید و یا در سایتهای فریلنسری درخواست حل مشکل قالب را نمایید. دراین حالت نیز معمولا چند روز زمان شما تلف شده و همچنین معمولا شرکتها برای ویرایش و حل مشکل طراحی قالب هزینه زیادی دریافت میکنند.

پس همواره به این موضوع فکر کنید که جمله “هیچ ارزانی بی دلیل نیست” یعنی چه.

تعرفه طراحی قالب وردپرس در رایاطرح خیلی گران نیست ولی ارزان هم نیست و کاملا معقول و منطقی است. ولی چیزی که مهم و حائز اهمیت است در مرحله اول کیفیت سایت تحویلی از نظر UI و UX بوده و در مرحله دوم پشتیبانی بی نظیر می باشد.

تمامی قالبهای وردپرس طراحی شده توسط ما دارای پشتیبانی بوده و شما اگر در هر شرایطی قالبتان دچار مشکل شد به راحتی و بصورت رایگان با ایجاد یک تیکت و یا تماس با بخش طراحی سایت میتوانید مشکل خود را در اسرع وقت حل نمایید.