طراحی قالب وردپرس شرکتی

امروز وردپرس انتخاب اول برای طراحی سایتهای شرکتی است. با طراحی قالب وردپرس حرفه ای و شیک میتوان بهترین و اثرگذارترین سایتهای شرکتی را طراحی نمود.

امروز حوزه آی تمامی کسب و کارها را تحت الشعاع قرار داده است و دیگر نمیتوان در قالب یک شرکت ارائه خدمات نمود ولی به فکر استفاده از مزیتهای آی تی نبود و از دیجیتال مارکتینگ برای رشد و گسترش کسب و کار خود استفاده نکرد.

business theme design - طراحی قالب وردپرس شرکتی

طراحی قالب وردپرس شرکتی باید با ایده خاصی همراه باشد. در زمینه سایتهای شرکتی حساسیت بر روی طراحی باید بسیار بالا باشد چرا که سایت یک شرکت بصورت مستقیم می تواند در رشد کسب و کار آن شرکت تاثیر مثبت یا منفی بگذارد.

کسی که به دنبال خدماتی میگردد و با سایت یک شرکت آشنا میشود در صورتیکه طرح سایت نتواند پرسونا و اهمیت شرکت را نشان دهد و اگر طراحی بد باعث شود بازدیدکننده با خود فکر کند این یک شرکت حرفه ای نیست قطعا از خدمات آن شرکت استفاده نخواهد کرد.

حتما باید توجه داشت که سایتهای شرکتی در واقع شخصیت مجازی شرکتها هستند. بنابراین شاید یک شرکت در دنیای حقیقی دارای شخصیت تجاری بسیار بالایی باشد ولی در صورتیکه سایت وی حرفه ای طراحی نشود این شرکت از شخصیت مجازی ضعیفی بهره خواهد برد.

از این رو در طراحی قالب وردپرس شرکتی موضوع تجربه کاربری UX بسییار حائز اهمیت است. در طراحی قالب وردپرس شرکتی باید بتوان شخصیت و جایگاه شرکت را به خوبی نشان داد.  حضور شرکتها در اینترنت نه تنها ضروری است بلکه میتواند باعث رشد و گسترش بیش از اندازه شرکتها گردد. فرض کنید یک شرکت کوچکی در شهر کرمان مستقر است و خدمات محدودی دارد ولی دارای یک سایت بسیار حرفه ای و خاص می باشد. کاربری از شهر تهران با سایت این شرکت آشنا شده و با دیدن حرفه ای بودن سایت فکر میکند که این شرکت یکی از بهترین شرکتها در حوزه ای است که به دنبال آن میگردد و سریعا با شرکت مورد نظر تماس میگیرد و از خدمات آنها استفاده میکند.

بدین ترتیب پر واضح است که چرا شرکتها هرچقدر هم که کوچک باشند همواره به دنبال طراحی بهترین نوع سایتها هستند.

ما در رایاطرح میتوانیم در طراحی قالب وردپرس شرکتی بهترین خدمات را ارائه نماییم. تمامی هدف ما در طراحی سایت شرکتی حرفه ای جلوه دادن آن به همراه استفاده از تجربه کاربری برای رسیدن به اهداف کلی شرکت است.

در صورتیکه به دنبال طراحی قالب وردپرس حرفه ای هستید میتوانید با بخش طراحی تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.